Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége az életben...

A magyarok többsége az életben nem látott valódi szegénységet, miért kell azt hazudni hogy itt nyomor van?

Figyelt kérdés

Én jártam Afrikában, Ázsiában, Indiában...na ott valóban komoly állapotok vannak.


De amíg itt a legszegényebb réteg is internetezik, issza a kólát, van mit ennie többször egy nap addig nehéz komolyan venni azt hogy itt nyomorognak az emberek.


A magyarok 99% az életben nem fogja megtapasztalni az igazi szegénységet, nyomort.



2022. aug. 9. 20:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
88%

"De amíg itt a legszegényebb réteg is internetezik, issza a kólát, van mit ennie többször egy nap addig nehéz komolyan venni azt hogy itt nyomorognak az emberek."


Már a kérdés is hazugság,akkor mit válaszoljunk? Fogalmad nincs arról,hogy a legszegényebb réteg itt hogyan él . Másrészt mi értelme indiai nyomornegyedekhez hasonlítani magunkat ? Szerinted az teljesítmény,ha náluk jobban élnek itt a szegények, európa közepén, a 21. században???

2022. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
33%

10-es, na az ilyenektől leszek én nagyon mérges!

Megnéztem a linkelt videót.

Amit te mélyszegénységnek akarsz eladni, az alkoholizmus, kábítószerfüggőség és lustaság.

Aki lerészegedik, az ugyanúgy alszik a kerti padon, akármennyi pénze van.

A mélyszegénység az, ami mondjuk egy bodrogközi faluban van.

2022. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
93%

Multkor szerencsetlensegunkre behajtottunk egy romatelepre. Te mikor jartal ilyen helyen?


Hat kisapam az Indiaban is lehetett volna: nem volt kovesut, bevakolatlan osszeeszkabalt putrik egymas hegyen hatan, mindenfele toldasok, nem volt ajto, ablak se nehany helyen, mellette embernagysagu fu es gaz, kozte szemet, kinti budi, szettort kut, az utcan felpucer koszos pareves gyerekek lofraltak meg par matareszeg ferfi.


Total India szerintem.

2022. aug. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
85%

12

Érdekes, Bécsben mégsem látni sehol ilyesmit. Ott más féle emberek élnek? Genetikailag nem hajlamos senki az alkoholizmusra, drogra, lustaságra? De érdekes, minden összejátszik ellenünk mint mindig :)

2022. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
15%

"Menj le egy szegregatumba, mint pl. gige."


Ejj de unalmas már ez a "menny le Borsodba" duma.

Semmirekellők vannak a nyugaton is.

Fölösleges velük példálózni, csak magad járatod le.

2022. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%
Egy németországi vagy egyesült államokbeli aluljáróban is találhatsz lecsúszott, drogos alakokat.
2022. aug. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%

Hát, én Bécsben még soha az életbe nem láttam, pedig nem tegnap költöztem ide.

Valami nem stimmel akkor mégsem. Ezek az alakok azért lecsúszottak, meg azért van Budapesten 10 méterenként állott húgyszag, mert munkanélküliség van vagy olyan alacsony bérek amiért nem éri meg dolgozni, rossz a szociális rendszer, rossz a városvezetés. És ez a videó még Tarlós (Fidesz-KDNP) idején készült.

2022. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
74%
Félperiféria, az első és mádodik világ közt, avagy köztes Európa. Latin Amerika túlnyomó része a második világ, mégis boldogabbak az emberek. Néhány kimondottan magas humán fejlettségű országot leszámitva mindenhol vannak kisebb nagyobb mértékben harmadik világra jellemző mélyrétegek. Inkább úgy mondanám hogy az egyik legnagyob érzelmi nyomor nálunk van a világon. Túl közel van az osztrák álomhatár. Ennyi sóvárgó, életképtelen, nyavalygó, incel stb. ember, lakosságarányosan talán nincs is több a világon, mint nálunk.
2022. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nézd meg pl. ezt a képet. Ez is Magyarország:


[link]

2022. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
22%
Szegény romákok azé lecsúszottak mer kevés a bérük!
2022. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!