Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikorra várható Soros György...

Mikorra várható Soros György hazánk elleni újabb, nagy támadása?

Figyelt kérdés
Megesküdött, hogy bosszút áll, amiért nem engedtük, hogy hazánkban is megvalósítsa gonosz tervét. Tönkreteszi hazánkat. Eddig sikerült megállítani, de vajon mikor fog újra támadni?

#gender #LMBTQ #Soros #Emberevő migránsok
2022. aug. 13. 10:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
ősszel amikor bezárják az iskolákat hogy ne kelljen az üzemeltetésre költeni
2022. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Sorosra lesz fogva az őszi első emelt díjú rezsiszámlák megérkezése.
2022. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Soros egyetlen valódi támadása az volt, hogy taníttatta Orbánékat. Látjátok mekkora károkat okozott ezzel.
2022. aug. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

92 éves kb az öreg, a legkomolyabb támadásai a mogyoróvajas szendvics ellen irányulhatnak.


Ami probléma hogy a kormányunk csak egy rakás hazug bűnöző, és egyetlen szavukat sem hiszem.

2022. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Afrikai illegális migránsokkal ki akarta elárasztani hazánkat? Ki mondta azt, hogy nem kell nekik dolgozni, majd mi eltartjuk őket? Ez mi, ha nem támadás kedves uram?
2022. aug. 13. 10:40
 6/14 Drakula ***** válasza:
95%

Annyi kérdésem van.

Te egy troll vagy aki fideszesnek adja ki magát? (az emberevő migráns kulcs szó eléggé árulkodó)

Az LMBTQ hogy került ide?

"Megesküdött, hogy bosszút áll, amiért nem engedtük, hogy hazánkban is megvalósítsa gonosz tervét."

Ezt honnan etted?

Orvos látott már?

2022. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Hoppá! Kérdező, te vérfideszes vagy? Menj akkor csókolgasd orbán seggét! De majd akkor,amikor fizeted a rezsi számlát és mész vásárolni a boltba! Gondolom neked ezekkel semmi bajod, ugye?
2022. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Fero89 ***** válasza:
100%
Sőt én azt is hallottam hogy összefogott Lex Luthorral és a Végzet Légiójával, hogy egyesével gyilkolják le hős határvadászainkat
2022. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is összefogott, pedig én vagyok a Főgonosz minden filmben.
2022. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, folyamatban van most is...
2022. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!