Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azon Fidesz szavazók, akik...

Azon Fidesz szavazók, akik most a rezsiemelés miatt reklamálnak a Gyakorin! Mi bajotok?

Figyelt kérdés
Az összes párt megemelte volna a rezsit ebben a gazdasági helyzetben. Ha a Fideszre szavaztok, akkor is, ha az ellenzékre szavaztok, akkor is. Eleve nem tett jót a gazdaságnak, hogy mesterségesen voltal lenyomva az árak. Rengeteg pénzébe került az államnak, amit másra lehetett volna költeni vagy máshogyan lehetett volna elkölteni. Például nem egységesen alacsony a rezsi, hanem lennének rászoruló csoportok, akiknek csökkentenék a kiadásokat. Lehetne keresethez kötni az árakat. A nagycsaládosoknak maradt az alacsony rezsi, de ezt bővíteni kellene. Szóval azon (volt)Fideszesek, akik most tele írogatják a gyakorit, gondolják át az életüket, és ne 25 fokra állítsák a gázfűtést. 20 fok bőven elég, főleg alváshoz. Fűtsetek hőszivattyús rendszerrel és igényeljetek kedvezményes áramot, például H tarifa. Ezekhez lehet igényelni különféle támogatásokat is(amiket amúgy bővíteni kellene). Én nem keresek jól, de meg tudom oldani. Legyetek már életképesek.
2022. aug. 13. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Árokparton kívül más Fidesz szavazóról nem tudok, aki reklamál itt az oldalon, de ő folyamat.
2022. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 árokpart ***** válasza:
49%
Még kérdezed, hogy mi a probléma? Pusztán annyi, hogy a komlett vidék eláéshatja magát, hacsak meg nem emeljük azt a bizonyosat és nem vonulunk a Parlament elé legalább 2-300 ezren. Itt vidéken nemhogy 25 fokban nem voltunk a lakásban, hanem még így is spóroltunk és lelkiismeret furdalásom volt mikor egy hidegebb hónapban 22 fokra kellett állítanom a termosztátot. Harmadrészt meg itt a neten lehet, hogy csak én írom ezeket, de ez nem reprezentatív, akiket érint azoknak pont nincsen lehetőségük netezni. Tahát ha elindul a tiltakozási hullám az ebben az esetben nem a neten fog elindulni mint annak idején a netadónál.
2022. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
1. Árokpart mióta fideszes? A Bertalan a. féle rendszerváltóknak kampányolt itt állandóan.
2022. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 árokpart ***** válasza:
0%
Negyedrészt meg Magyarországon bármelyik kormány lesz kénytelen lesz a telejs rezsicsökkentést fenntartani, mert soha nem leszünk annyira termelékenyek mint a fejlett államok és soha nem fogunk annyi pénzt keresni, hogy a teljes piaci árat ki tudjuk fizetni.
2022. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azért ez a fűtsetek hőszivattyús rendszerrel dolgot kicsit átgondolnám a helyedben. Ez nem úgy megy, hogy leszaladok a boltba aztán jövő héttől már megy is itthon a hőszivattyú.

Azt a rendszert meg már ismerjük, hogy a rászoruló csoportok vannak jobban támogatva. Ezt mindig csak úgy tudták megoldani, hogy a középosztályt sarcolták meg.

2022. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én úgy tudom a Fideszre szavazott, de itt van, hogy megerősítse.

2022. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 árokpart ***** válasza:
31%
6-os Igen sajnos rájuk szavaztam bár ne tettem volna. Szerintem az igazat megvallva függetlenül attól, hogy ki kire szavazott azt még álmában sem merte senki gondolni, hogy a Fidesz az egyik fő pilléréhez nyúl hozzá. Nem volt kétséges, hogy kiigazításra van szükség, de mindenki úgy gondolta, hogy azt majd a szokásos Fideszes módon teszi nem közvetlen adóztatással, ha úgy tetszik nem fiskális megszorítással. Csakis a rezsi miatt lett sajnos 2/3-uk és emiatt nyertek az elmúlt ciklusokban folyamatosan. 3-as Bertalan Attiláék a választások napján este kint voltak a Kossuth téren, de sajnos kevesen ahhoz, hogy bármilyen rendszerváltó folyamatot elindítsanak. Igen őket is folyamatosan nyomon követtem, nekik drukkoltam, drukkolok most is viszont szavazni rájuk nem lehetett.
2022. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 árokpart ***** válasza:
19%
Lepontozhattok 0-ra meg nem is én vagyok itt a fő szempont, viszont ha több millió ember parlamenti és civil képviselet nélkül marad, maradt az idén május óta és el lett árulva, még előtte 2 hete is más mondtak nekik, azért az nem egy egészséges dolog és a nemzetbiztonsági kockázata mellett maximális gazdasági kockázata is van.
2022. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
1:)))
2022. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Mert azt gondolták: Fidesz nyer, akkor tovább fog folytatni Fideszes Kádár korszak.
2022. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!