Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Politikai, gazdasá...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Fideszesek! Politikai, gazdasági szempontból, mit ártott nektek az LMBTQ?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Miért kell ennyire küzdeni ellenük? Milyen gazdasági kárt okoznak/okoztak az országnak, amiért ennyire ellene vagytok? Megértem azt, ha valaki az ideológiával nem ért egyet, még azt is, ha egyesek undorodnak tőle, de hogyan lett ez olyan szinten belekeverve a politikai kérdésekbe és döntésekbe, hogy több millió plakátot kellett legyártani a szavazások előtt? Miért lett politikai kérdés a szexuális irányultság?
2022. aug. 14. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
25%
Nem a Fidesz tette politikai kérdéssé.
2022. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
24%
Mert az lmbtq támad. Minden filmben benne vannak, reklámokban, előjogokat követelnek, kitüntetéseket várnak el.
2022. aug. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
29%
Nem a Fidesz kezdte.Ez csak ellenreakció, válasz.
2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
21%
Én nem vagyok fideszes, de utálom a buzzancsokat. Én homofób vagyok, a börtönt is azért utálom, mert ott is vannak bu.zi, kigyúrt cigányok. Undorító mikor férfiak egymást kényeztetik, dugják, szopatják.
2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 anonim ***** válasza:
12%

4#

Szintén homofóbként mondom, hogy szerintem önmagában a börtönmelegség még tolerálható.

2022. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/87 anonim ***** válasza:
16%
Én csak a szép, lezbikus csajokat tolerálom, mert, ha ők nyalják, falják egymást, az még aranyos, meg izgató is számomra. De az egymással szexelő férfiakat vagy kasztrálni, vagy megölni kéne, mert undorítóak.
2022. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:

#1: akkor ki? :D

#2: annyit szeretnének, hogy emberként kezeljék őket. Sajnos némilég "túltolják" mostanában, de az egész mozgalom nem arról szól, hogy csak ők legyenek a porondon, hanem szeretnék megmutatni, hogy a szexuális irányultságon túltekintve, ők is ugyanolyan emberek mint te, én, meg az Irén.

#3: mire?

#4: ezt totál megértem, én sem szeretnék erőszakból "meleggé válni", de ez egy totál más kérdés.

#5: szóval kipróbálnád, te kis huncut. :D

2022. aug. 14. 08:53
 8/87 anonim ***** válasza:
40%
Egy faroknak nem a fenékben, hanem a punciban van a helye.
2022. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
Még mindig várom, hogy a gazdaságban mi szerepet töltenek be azon kívül, hogy ugyanolyan adófizető állampolgárok, mint a szomszéd Julcsi... Írtam is, hogy nem a szexuális irányultságok mellett/ellen kéne érvelni, hanem gazdasági szempontok alapján.
2022. aug. 14. 08:55
 10/87 anonim ***** válasza:
32%
Ott rombolnak, ahol tudnak. Az Alföldi mindent megtett azért, hogy tönkre tegye a Nemzeti Színház jóhírét, amíg ott volt.
2022. aug. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!