Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lehet reális az...

Mennyire lehet reális az online oktatás 2022. októberi (ismételt) bevezetése?

Figyelt kérdés

Már több, iskolában dolgozó ismerős (tanárok, technikai dolgozók) mesélte nekem, hogy hallott ilyen pletykákat. Eddig nem akartam kiírni, nehogy pánikkeltést kövessek el. Azonban Hadházy Ákos a napokban szintén írt erről: [link] így már fel merem tenni a kérdést. Az nagyon nagy kiszúrás lenne ám, hogy várható recesszió közben kisgyerekes anyukák veszítsék el a munkájukat....


Valaki tud erről többet? Érdemes erre készülni?



2022. aug. 14. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az sok mindentől függ, előre nem lehetntudni.
2022. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehet. Főleg hogy télen úgyis fűtéshiány lesz a közintézményekben. Sok embernél otthon viszont lesz fűtés, így jobb otthon hallgatni laptopon a műsort.
2022. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%

Ti normálisak vagytok?


Ha tömegével fognak majd megbetegedni a gyerekek akkor szerinted normális szülők azt fogják támogatni, hogy menjenek csak suliba, hogy ne kelljen otthon maradni, mert nekik is mindegy ha meghal 2 millió gyerekből 200-2000?


Ha olyan lesz a járványhelyzet, hogy sokan lesznek intenzíven akkor tuti be fogják vezetni az online oktatást. (remélhetőleg nem lesz olyan a helyzet)

2022. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolákban hatalmas tanárhiány van. Itt a covid, nincs oktató + nem lesz fűtés sem ott. Lehetséges....
2022. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Van rá esély, de biztosat senki nem tud, kivéve talán Vityát
2022. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem lesz tanítás, akkor sztrájkolhatnak a tanarak. Egyébként itt volt az egész nyári szünet. Senki nem állította meg őket. Sztrájkolhattak volna
2022. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2020/2021-es tanévben pont tanultam, tehát részt vettem az online oktatáson.


Kétségtelen, hogy sok előnye van, de hátránya is. Szerintem sokan nem készültek még fel erre.

2022. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Pletykák.

Pedagógus vagyok.

Egyetlen pletyka se hiteles.

Rengeteget hallottam az elmúlt 2 évben, és az van, hogy egy pedagógusnak sem sugják meg a kormánytagok.

Nem is lenne onnantól titok, ahány pedagógus van....


Nem.

A tanárok is a kormányinfóból/közlönyből meg Orbán Facebook videóiból tudják meg.

Amíg ott nem írják meg, addig nincs miről beszélni.

2022. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
7 Annak úgy nincs túl sok értelme
2022. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!