Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecent miért akarják...

Debrecent miért akarják tönkretenni egy ilyen környezetszennyező kínai akkumulátorgyár odatelepítésével?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 11:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Ha Feri visszavonulna, akkor is mindenkire rásütné a Fidesz média, hogy Gyurcsány báb. Ha meg is döglendene, akkor meg a szellemi örökösének kiáltana ki bárkit.

Nem, nem kedvelem Gyurcsányt, de naiv gondolat azt hinni, hogy olyan sokat segítene, ha visszavonulna.

2022. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Felőlem maradjon Feri. Aztán 2026-ban is el fogjátok mondani, hogy azért lett fidesz 2/3 (3/4) mert buták a szavazók.
2022. aug. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát, ha Frei miatt hajlandóak a Fideszre szavazni, akkor buták is. Vagy talán máshogy gondolod?
2022. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#13

Amikor ez a tetü volt kormányon akkor én csak szívtam. Nem járt semmilyen családtámogatás csak a családi pótlék mert mindig 2 forinttal többet kerestem a limitnél.

A karácsonyi jutalmam 54 százalékát elvették adó és járulék formájában.

Ja államigazgatásban voltam pályakezdő ügyintéző "kimagasló" keresettel. Szóval engem a burzsoá dolgozót kellett keményen adóztatni.

Hát menjen ez az ember a k.rva anyjába. Ha rajtam múlik nem lesz soha többet kormánypárti oldalon.

Lehet hogy buta vagyok de én ezt tapasztaltam a saját bőrömön akkor.

2022. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#12 így is van. Aki fideszre szavaz, ostoba. Aki nem azért mert ostoba, az pedig csak gerinctelen, hulladék, embernek se nevezhető valami.
2022. aug. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!