Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szeretitek, illetve...

Miért szeretitek, illetve miért álltok ki fanatikusan Orbán Viktor mellett?

Figyelt kérdés

-Forint jelentős romlása (már másodszor)!

-Rezsicsökkenés

-Legdrágább gáz

-Alapvető élelmiszerek 3xszoros drágulása,1000ft-os kenyér..

-KATA eltörlése

-Egészségügy oktatás romokban...

-Ársapkák szép lassanti kivezetése...

-Unios pénzektől való eltiltás

-Orosz-Ukrán háborúhoz való hozzáállás....



2022. aug. 17. 14:07
A kérdező szavazást indított:
Hajrá FIdesz! majd helyrehozzák ezt is!
Nincs jobb jelenleg...nekem is hányingerem van amúgy tőle...
Lop csal hazudik hülyiti birka népet....utálom mint a szart!
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%

Az egész EU-ban Magyarországon a legolcsóbb a lakossági gáz egy átlagfogyasztónak. A magyar infláció alacsonyabb, mint a régió más országaiban, a gazdasági növekedés pedig magasabb.

Ha a tényekkel nem vagy tisztában, nem csoda, hogy nem érted a világot.

2022. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fanatikusan nem állok ki mellette, sok minden nem tetszik amit csinál.
2022. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Miért szeretem mert sok minden szimpatikus és sok minden nem pld az EU val kompromisszum képesebbnek kellene lennie, a migránsokkal kevesebbet kellene foglalkoznia.
2022. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az oroszokat jobban elítélhetné szerintem is, bár félő még ennyi gázt sem kapnánk akkor meg az lenne a baj.
2022. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Limit alatt vagyok gázban, ami azt jelenti kb. 130ft-ot fizetek egy köbméterért.
2022. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
Ami nagyon nem teszik az az hogy az uniós pénzekért mindent meg kell tenni, a többiről nem nagyon tehet,illetve ha más lenne kormányon hasonló lenne a helyzet az árak terén.
2022. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr édesapánk győzni fog!!!!!
2022. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért mert agyhalott birkák, 12 év alatt ide jutott a folyamatos megvezetés Origót olvasnak meg m1et néznek angolul valószínűleg egy szót nem beszélnek így nagy büdös fingjuk nincsen mi zajlik a világban míg én elolvasok akár 100 különféle cikket különböző országokból különböző oldalakról angol nyelven ugyanarról a témáról így átfogó véleményt tudok alkotni valamiről addig nekik marad a propaganda amit lenyomnak a torkukon tessék ezért és kár ezeket a kérdéseket feltenni nézd meg leírják a válaszban sok minden nem tetszik, konkrétan az összes dolog amit csinál szr de azért szimpatikus mert, ilyen egy igazi megvezetett agymosott ember aki nem tud ésszerűen érvelni sajnos idejutottunk és szánlak titeket őszintén, egyszer talán ráébredtek a dolgokra bár kétlem.
2022. aug. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sorold mit kell megtenni az uniós pénzekert?
2022. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha kilépunk az Uniobol azon elgondolkodott bárki is hogy mi lenne az országgal? 🙂varom a válaszokat! Szóval mi lenne velünk az EU nélkul megfelelo érvekkel alátmásztva. Dübörgő gazdaság stb. Miért és mitől. Szóval ilyesmik.
2022. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!