Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánknak lenne esélye...

A Mi Hazánknak lenne esélye vidéken szembeszállni a Fidesszel?

Figyelt kérdés
A baloldal és a vidék utálják egymást. Budapest hiába liberális, így soha nem lehet legyőzni a Fideszt.

2022. aug. 18. 01:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem, a Jobbiknak sem volt sosem, a Mi hazánk meg én szerintem a Jobbik közelében sem lesz sosem.
2022. aug. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyre erősebb lesz a Mi Hazánk. Eddig nem kaptak szinte semmilyen fórumot. Most ,hogy közvetítik a tvben a felszólalásaikat látni fogják az emberek fele sem igaz annak a rossznak amit róluk terjesztenek. Eddig is dokumentálták a cselekedeteiket a youtubeon csak azt nem sokan nézték. Következetesen gondolkodnak és ami legfőbb nem változtattak a szavukon. Számonkérhető politikát szeretnének! Ne legyen mentelmi jog! Ne lehessen közpénzzel kapcsolatos szerződést,beruházást titkosítani! Ne lehessen semmilyen bűncselekményt titkosítani!
2022. aug. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
#2 Szerinted hányan nézik a parlamenti közvetítéseket? A legtöbb választó azt sem tudja mi az a mentelmi jog. A Mi hazánk, ha sikeres akar lenni, akkor dobnia kell a radikális nézeteit, és gőzerővel kell mocskolnia a kormányt. A jelenlegi hozzáállásukkal maradnak 5%-on. Vagy annyin sem, ha nem lesz megint valami jó konteó, ami bejuttatja őket.
2022. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem,nekik is orbán hátsójában van a fejük nyakig.
2022. aug. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a vidéki cigányok biztos lelkesen szavaznak majd rájuk:


https://www.youtube.com/watch?v=5X3hKKwArxs

2022. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Hát én nemrég jártam Baranyában. Szerintem az ottani fehérek között arathat, ahogy az ország hasonló, a mienkhez képest kevésbé szerencsés részein. Viszont az etnikai arányokat tekintve ez sajnos kevés, mert fehér emberből van ott a legkevesebb.
2022. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Kérdéses,mondjuk a libbantoknál biztosan több szavazatot érnek el,de azt tudni kell hogy a cigányság döntő része vidéken fideszes.
2022. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
A Gatya lenne az utolsó koporsószög ennek a csóri országnak.
2022. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
8) Adná az ég ,hogy utána kitakarodnátok nyugatra,mohamedekkal mosogatni.🙏
2022. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Te, lelki szegény, te...
2022. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!