Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyerek nélküli, átlagbérrel...

Gyerek nélküli, átlagbérrel rendelkezők: Hogy érzik, betartotta a kormány ezt az ígéretét?

Figyelt kérdés

A portfolio részletezi a még a választások előtt tett ígéretet: portfolio.hu/gazdasag/20220220/orban-viktor-vadonatuj-igeretet-tett-ez-all-a-hatterben-527719

"

"van olyan csoport, ez a gyerek nélküli, átlagbérrel rendelkezők adóéke, amelynek magasabb az adóéke, mint az uniós átlag" - jelezte problémaként a miniszterelnök szombati beszédében. Ezért szerinte itt indokolt a beavatkozás. "Van olyan csoport, ahol adóék-ügyben adócsökkentéssel be kell majd avatkoznunk"

"



2022. aug. 19. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Dehogyis, hiszen már akkor sem volt eszében sem ilyesmit megtenni. Tudható volt, hogy hazudik, hiszen olyan gazdasági beszakadás következik, amiben adócsökkentésről szó sem lehet, csak adóemelésről vagy új adónemek bevezetéséről.
2022. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Már akkor is tudtam, hogy hazugság, azóta persze említést sem tettek erről. Csak a választás előtt bedobták, hogy még több szavazót nyerjenek vele, mert azért elég nagy réteg és azokat is érinti, akiknek már felnőttek a gyerekei.

De szerintem most azok az idők jönnek, hogy a gyerekesektől is maximum elvenni fognak, nem adni. Legalább én nem felelek másért, magamat remélhetőleg el tudom majd látni. Nem lennék most azok helyében, akik hatalmas hiteleket vettek fel a semmire és még 2-3 éhes száját is jól kell lakatniuk, ruházniuk, iskolába járatniuk.

2022. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány hazudott, maga is beismerte 2006-ban!


Komolyan azt hiszitek, hogy jobb volna Gyurcsány uralma alatt?


Miről beszéltek?

2022. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ennél ami most van bármi jobb!!

2022. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a beszédét láttam akkoriban a híradóban. Orbán Viktor ezzel maga ismerte el, hogy a rendszer rájuk nézve nem igazságos. Nem 2006-ban, hanem most, 2022 év elején, az országgyűlési választások előtt. Ez az ígéret csak mézesmadzag volt nekik, hogy ők is rájuk szavazzanak. Mármint azoknak, akik elhitték az ígéretet.
2022. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott, sajnos a sok elkábított ember még így is őket akarja. Ennél még Gyurcsány idejében is jobb volt.
2022. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hazudott a csúti kandisznóember.
2022. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!