Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a fideszes novák...

Mit szóltok a fideszes novák katika mai rizsájáról, miszerint Európának “szüksége van ránk”? Lehet itt arra gondolt, hogy Európának szüksége van az olcsó, összeszerelő országra, ahol negyedannyi bért kell adni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 20. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
novák katika fideszes? nanebázdmá.
2022. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hülyeségeket beszélt, ne is figyelj rá!
2022. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Viktorra gondolt, kell egy bohóc az EU parlamentbe.
2022. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a része még jobb, miszerint az EU zsarol minket.

Pedig csak megunták, hogy minden pénzt ellopnak.

2022. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem gondoltam volna hogy ádert alul lehet múlni,belátom rettentő naiv voltam.
2022. aug. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még semmi olyat nem csinált amin meglepődtem volna. Csak hozza amit a király elvár tőle. Sajnos várható volt.
2022. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Én hiszek az egységes Európában, mert több minden van, ami minket összeköt, mint ami elválaszt: ez pedig a közös kultúra. Én Adenauer, Schuman és de Gasperi Európájában hiszek, amiben megmarad a nemzetek sajátos sokfélesége, de közös erővel lép fel gazdasági problémákkal szemben. Ezt viszont úgy lehet, mindenki beleadni akar és nem csak kivenni. Magyarország része ennek a soknemzetiségű közösségnek, így ilyen értelemben Európának szüksége van ránk vagyis inkább azt mondanám, hogy megvan a helyünk nekünk is ebben a közös munkában. De úgy nem, hogy a kormány a saját korrupciós machinációihoz tartja a markát az eu-s pénzekért, de közben még az állatokat is alulmúlja azzal, hogy abba a tányérba csinál, amiből enni kap, miközben cinkosan összekacsint az oroszokkal és az európai értékeket maximálisan sárba döngölni szándékozó Kínával.
2022. aug. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
az egyszeri bunkó gyurcsányszavazó csak sorjamunkásnak jó? hát ez van
2022. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!