Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az LMBTQ mozgalmat támogat...

Aki az LMBTQ mozgalmat támogatja, az tudja hogy valójában mit támogat?

Figyelt kérdés

Először is elmondanám, hogy ellenzéki vagyok. Másodszor pedig azt, hogy nincs bajom a melegekkel, a leszbikusokkal stb. Nekem az LMBTQ mozgalommal van gondom.

Pár napja unatkoztam, és beírtam az instagramm keresőbe hogy Lmbtq. Egyből lmbtq társkeresőt adott ki! Beleolvasgattam a hirdetésekbe. Tini gyerekek akik magukat pánszexuálisnak, transznak, leszbikusnak, melegnek, és az lmbtq mindenvéle orientációjának vallják magukat! 13-15 évesek melegek, biszexek, stb. Teljesen ledöbbentem. Olyan volt, mint egy felnőtt szexpartnerkereső oldal. Az volt bennem, hogy helyesen írni sem tudnak, szellemileg gyerekek, de az lmbtq szakszavakkal, orientációkkal azonosítják magukat. Ezen az lmbtq társkeresőn simán fent lehetnek magukat tiniknek kiadó pedofilok is, vagy egy tinire is ráírhat egy magát tininek valló pedofil. Ráírtam egy 15 éves kislányra, aki leszbikusnak vallotta magát. Profilképet nem raktam ki, a nevem is valami random tárgy neve volt. Kérdeztem, hogy miből gondolja hogy leszbikus? Azt mondta, kiskorában nem nagyon hordott szoknyát, barkácsolt, nem nagyon játszott "lányos" játékokkal, és a fiúk csak 13 éves koráig érdekelték! Mondja ezt 15 évesen. Kérdeztem hogy ez elég volt ahhoz hogy leszbikusnak valld magad? Azt mondta nem, hanem egy videoklippben látott lányokat csókolózni, és hogy lány szeret lányt, akkor "kattant át" benne valami, hogy ő leszbikus! Az egész beszélgetés döbbenetes volt számomra! Simán beszélgetett velem úgy, hogy azt sem tudta mi a nemem, hány éves vagyok, és az egész irreális-szürreális volt. Sokáig fagyott döbbenet volt rajtam, hogy 15 évesek keresnek a szexuális orientációjuknak (amikkel kapcsolatban iszonyat fogalomzavaraik voltak/vannak!) megfelelően, akár 13!éves kortól 22 éves korig társat! A média, a liberálisok, miért nem beszélnek az ilyen tini lmbtq társkeresőkről, a fiata tinik fejében lévő elkeserítő szexuális orientációs zürzavarról? Magyarán, miért nem vállalják fel azt, hogy az LMBTQ mozgalommal kapcsolatban a Fidesznek igaza van? Én ezt ellenziként beláttam, ugyanis ami azon a tini lmbtq társkereső van, az egyrészt igazolja ezt, másrészt tinikről van szó, és volt aki 13-14 éves, de úgy hirdeti a heterótól eltérő orientációját, olyan fogalomzavarokkal, hogy az félelmetes. Aki az LMBTQ mozgalmat támogatja, azt tisztában van azzal, hogy "mi van a szivárványon túl", hogy mit támogat?


2022. aug. 21. 21:33
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
17%
Készülünk.
2022. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
71%
Senki nem támogat ilyesmit, ezt még Orbán sem gondolja komolyan, kizárólag riogatásra használja az lmbtq-t a sok rettegő, agyhalott fideszes meg vevő erre a dumára.
2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Ki nem támogatja az LMBTQ-t? Az összes ellenzéki párt, leginkább a DK támogatják a mozgalmat!
2022. aug. 21. 21:40
 4/49 anonim ***** válasza:
81%

"ellenzéki vagyok"


Egy meglehetősen ügyetlen troll vagy csupán.

2022. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
78%
Amikor 14-15 éves voltam nekem is volt Tinderem.(heteró vagyok)
2022. aug. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
A kérdésem továbbra is adott: akik támogatják az LMBTQ-t azok tudják hogy valójában mit támogatnak? Tisztában vannak a hatásával? Egyedül a Fidesz van az lmbtq mozgalom ellen, és már én is értem hogy miért.
2022. aug. 21. 21:42
 7/49 A kérdező kommentje:

4-es szerinted az ellenzékiség feltétele az lmbtq támogatasa?

5-ös te az egészet nem értetted. A lényegét semmiképp sem.

2022. aug. 21. 21:43
 8/49 anonim ***** válasza:
82%
8: egyáltalán nem feltétele, csak azt írtam, hogy elég átlátszó, ügyetlen az irományod
2022. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
88%
Talán egy linket küldhettél volna, mert ez így eléggé hiszi a piszi kategória...
2022. aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
-es, arra célzott hogy troll vagyok, mert ellenzékiként ugye köteles volnék semmiben sem egyet érteni a kormánypárt véleményével. Az viszont nem ellenzékuség, hanem elfogult fanatizmus volna. De sokan keverik a szezont a fazonnal.
2022. aug. 21. 21:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!