Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt eddig Magyarország...

Ki volt eddig Magyarország legjobb külügyminisztere a rendszerváltoztatás óta?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 09:17
A kérdező szavazást indított:
Jeszenszky Géza
Kovács László
Martonyi János
Somogyi Ferenc
Göncz Kinga
Balázs Péter
Navracsics Tibor
Szijjártó Péter
36 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Egyértelműen Szijjártó Peti.
2022. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 hollófernyiges ***** válasza:
65%
Szíjjártó egyértelműen a legrosszabb valamennyi között.
2022. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Én nem néztem ki túl sokat Szijjártóból, amikor ő lett a miniszter, csodálkoztam, hogy egy ilyen fiatal fiút választottak, de nagyon kellemesen csalódtam benne.
2022. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Szijjártó a legrosszabb. Egy utolsó orosz Cs*cska, legalább a fidesz tagadni próbálja, de ő mutatja és büszke rá.
2022. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Szijjártón kívül a többi nem hagyott bennem mély nyomot.
2022. aug. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy Petike tele van putyinista kitüntetésekkel - de ő büszke rá, még most is, hogy Putyin megtámadott a gyengébb testvéri államot Ukrajnát. Ettől szeretik a fideszesek - egyszerűen imádják azokatm akik erejükkel visszaélve nyomják le a gyengébbeket vagy támogatják az ilyet. Nem véletlen megvan a hazai példa rá Orbán személyében.
2022. aug. 22. 09:36
 7/19 A kérdező kommentje:

Martonyi János összehasonlíthatatlanul jobb külügyminisztere volt a Fidesznek. Szegénynek neki is kellett hülyeségeket mondania, ahogy a főnök kívánta néha, de ez ezzel jár.


Jachtos Peti inkább a miniszterelnök személye körüli "pincsikutyus"-miniszter, már amennyiben körüllihegi a csontot dobó kis gazdáját.

Aki mondjuk szereti az ilyen ölebeket annak áldásom rá legyen minisztere, de ne az országnak. Ez komoly feladat azért.


"Pincsikutyát" a Miniszter félrelép c. filmből idéztem mielőtt még megsértődne valaki és jelentené. (producer: Andy Wajna fidesz film- és kaszinóügyi propaganda katona)

2022. aug. 22. 09:46
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Lavrov kutyája, a Helikopáter miniszter, vagy a zemberek minisztere a legrosszabb mind közül.

Amúgy Jeszenszky.

2022. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%

Szijjártó.


Elődei nagyon megalkuvóak voltak.Nem képviseltek magyar érdekeket.

2022. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Elég szívszorító névsor ez...

Jeszenszky ténykedésére már nem emlékszem, Szíjjártó szerintem elég jó. Kormánytag, tehát azt kell tennie, amit mondanak neki, de meg kell hagyni, dolgozik. Eleinte úgy godoltam, túl nagy lesz az a cipő neki, de el kell ismerni, belenőtt.

2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!