Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ az elmúlt időszakban...

A FIDESZ az elmúlt időszakban miért nem ösztönzött minket energiatakarékosságra, miért inkább a rezsicsökkentést propagálta?

Figyelt kérdés
Pályázati felhívásokról nagyon nem lehetett tudni, mindig csak a rezsicsökkentést nyomatták és hogy, ha egy család 23 fokban akar lenni, akkor annyi fokban is legyen, még pár héttel ezelőtt Gulyás Gergő is ezt mondta amikor már javában energiaválság volt és háború vagy mikor már rég volt a háború Márki Zay Pétert kinevették mert azt mondta hogy kevesebb gázt kell használni ,most hogy itt a baj már a Fidesz is ezt mondja hogy spórolni kell eddig is azt kellett volna tenni de sajnos a Fidesz nem így cselekedett. Fideszes szavazóként végtelenül csalódtam ebben a pártban mert most úgy néz ki nem nagyon tudjuk kifizetni a gázszámlát, persze el lehet adni az ingatlant áron alul, lehet szigetelni, lehet napelemeket feltenni, de ez már eléggé kivitelezhetetlen így sajnos mert egyik napról a másikra hozták ezeket az intézkedéseket, erre nincs felkészülve a Magyar lakosság, nem tudom mi lesz velünk ....Igen hittünk a kormánynak, hittem a kormánynak hogy a rezsicsökkentés egy működő politika még esetleges energia válságban is, mert végig így kommunikáltak, akkor Orbán barátságban van Putyinnal. Ezért is például ötször olcsóbban kapjuk a gázt, de sajnos úgy néz ki ez csak egy álca volt és hazugság, nem tudom mit csináljunk mi lesz velünk
2022. aug. 22. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Rengeteg ilyen program volt, de ne várd el azt, hogy az állam oldja meg a te ingatlanod összes problémáját. Az én vidéki rokonaim házain már ott van a napkollektor, napelem, fel van halmozva fa a cserépkályhához.
2022. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

A leghülyébb réteg azt se tudja mi az az energiatakarékosság, azt viszont megértik, hogy a dr főispán úr miatt ócsó a villanyszámla.

És ennek megfelelően fognak szavazni...

2022. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Mert a takarékosságra ösztönzéssel nem lehet választást nyerni.
2022. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert népszerűbb, ha megengedik, hogy pazarolj.


Az egész hatósági árazás erre van kiélezve. Élj úgy, mintha minden okés lenne, használj nyugodtan annyi energiát amennyit csak akarsz, ne izgasson, hogy NINCS tÖBB.


Ha még nem bíztatnak a takarékosságra az egy dolog. De konkrétan a pazarlás rendszerét tartják fenn a hatósági árakkal...

2022. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Igen erre kezdek rájönni és nagyon elszomorodtam... Lehet én vagyok a hülye beismerem, hogy hittem egy politikai pártnak
2022. aug. 22. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!