Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Fidesz szavazók 3 százaléka szerint Oroszország a felelős az ukrajnai különleges katonai műveletekért?

Figyelt kérdés

A Fidesz szavazói szerint 3 százalékban,a Mi hazánk szavazói szerint 14 százalékban,az ellenzék szavazói szerint pedig 64 százalékban felelős Oroszország az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletekért.



[link]



Mi a véleményetek , egyetértetek a felmérés eredményével?



2022. aug. 22. 15:35
A kérdező szavazást indított:
Szerintem is Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (Fidesz)
Szerintem is Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (Mi hazánk)
Szerintem is Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (ellenzéki összefogás)
Szerintem is Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (holló rend párt)
Szerintem NEM Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (Fidesz)
Szerintem NEM Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (Mi hazánk)
Szerintem NEM Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (ellenzéki összefogás)
Szerintem NEM Oroszország a felelős az Ukrajnában folyó különleges katonai műveletek miatt (holló rend párt)
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem értették a kérdést. A különleges katonai hadművelet kifejezés megzavarta őket, ha leírják a valóságot, tehát, hogy népirtás zajlik egyből mindenki azt válaszolta volna, hogy az oroszok a felelősek.
2022. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A kérdés rossz, mert erre nem lehet korrekt egyszavas választ adni.
2022. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy a Fideszesek hülyék, hogy csak 3% ban hiszik ezt.
2022. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
Kellően felvilágosultak, nem sötétben tartott gombák, mint a telex-barmok, s látják, hogy amerika szándékosan provokálta ki a háborút.
2022. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Egyetértek az 5. válaszolóval.

Az USA kavarta a szart.Egy újabb országot forgattak fel és sokakkal elhitetik,hogy "ők aztán ott sem voltak,nem láttak semmit".


Mellesleg, Ukrajna ugyanúgy ellenséges volt a magyarokkal,Magyarországgal akkor is, amikor orosz párti vezetése volt.A kutyából nem lesz szalonna.

2022. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkor szopd le a mocskos ruszkikat te komcsi kutya
2022. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
80%
Az,hogy a fideszesek 97%-a idióta.
2022. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!