Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy ellenzékiből...

Miért van az hogy ellenzékiből az évek során kormányellenes lettem? Vagyis engem az ellenzék már nem tud megfogni mert kollaboránsok zsíros pénzekért kivéve Hadházy.

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 16:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Eleged van a szemét kormányból de nem nagyon látsz alternatívát.
2022. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ott van pl. a helyi jobbikos képviselő. Haszna nem sok volt még miközben többször láttam a boltban púposra pakolt kocsival. Mert ő megteheti hiszen annyi plusz tisztsége van mint a fene. Magyarul pénzért kirakat ellenzéki.

Az lmp meg az mszp se különb és lehet sorolni.


Hadházy legalább nem vesz fel kamu tisztségeket bizottságokban.

2022. aug. 23. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Érdekes, nálam ő az egyik legrosszabb. Egy hisztis óvodás. :D

De teljesen érthető a helyzeted, mondjuk én nem vagyok kormányellenes.

2022. aug. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

hadházy mindenkit meggyanúsít korrupcióval, szívesen hurcoltat meg az agyhalott hordájával tisztességes embereket

dehát ez kell a "kormányelleneseknek" a szenzáció, ahol lehet fröcsögni


egyszer még egy egyetemi oktatómat is meggyanusította, hogy LÓÓÓÓÓP, pedig ha kicsit utánanézett volna, akkor hamar kiderült volt, hogy körülbelül ingyen dolgoznak a magyar tudomány javára

az agyhalott hordája, akiknek összesen nincs annyi foga, mint azoknak az embereknek tudományos minősítése már nyomta is gyűlölködő dumáját


hát ez a diliházy úr

2022. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Mert szimplán irigy kutya vagy. Akit zavar, más mennyit vásárol. Rossz hírem van: semmi nem fog ebben változni, ha változna, ki van kormányon.
2022. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Én amióta (két évtizede) szavazni járok, mindig a fidesz ellen szavaztam, de idén volt a legnehezebb.. nem azért mert kevésbé gyűlölöm őket, hanem mert a mostani ellenzéknek csúfolt vmi nem érdemli meg a hatalmat.
2022. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Na megjöttek az alacsony értékelésű fideszes trollok.


Az hogy a fideszes folyamatosan védenek be jobbikosokat mint azt a kamu potrohos nét is meg társait csak megerősít abban, hogy ők nem valódi ellenzékiek.

2022. aug. 23. 16:26
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
aztán mégis elmész rájuk szavazni, mert "őőőő a messiás én tudom követtem már párat"
2022. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Én meg egyenesen Fideszes lettem. Az állandó, fél-információkra alapozott, véleménybuborékon belül, izzadságszagúan propagált hőbörgés lett qrva unalmas. Egyszerűen nyomasztó látni azt az 1-2 millió embert, aki magát értelmiséginek képzeli, mélyen legbelül pedig egy proli, aki demagóg módon az egyszerűsített, aktuális okosságokat zabálja és okádja teli pofával. STADION meg nost VODAFONE, meg a kirúgott mittudom én kik, jaaaj, s akkor a kedvenc agymosoda véleményét a saját felháborodásával erősítve okádják egymásnak. De úgy igazából semmit nem gondolnak a világról, semmi koncepció nincs, csak a hőbörgés. Fojtogató, nyomasztó és elszomorító ez a közösség, aki leginkább Parizert és Dk-t termel ki magából.
2022. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Mi vonzott korábban az ellenzékben és mi vonz most a Fideszben?
2022. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!