Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt a hanyatló nyugat szöveget...

Ezt a hanyatló nyugat szöveget mikor fejezik be a fideszesek?

Figyelt kérdés
Összesen 4 ismerősöm él kint nyugaton(2 svájcban, 2 németországban) érdekes módon nem panaszkodnak az életszínvonalra, sőt, sokkal jobban élnek mint itthon, úgy, hogy mindannyian tanult, szorgalmas emberek. Nem rég beszéltem egyikőjükkel, az inflációt természetesen ők is megérzik ott németben, de a valóság köszönőviszonyban sincs az origo meg vadhajtások által leírt baromságokkal, továbbra is jóval magasabb az életszínvonaluk, mint itthon. Miért kezdték el a fideszesek teljes erőből tolni ezt a nevetséges nyugat ellenes hőzöngést? Mondom ezt úgy, hogy sem a fideszt, sem az ellenzéket nem szeretem, nem is szavaztam senkire a választáson, de ez nagyon gáz, hogy sokkal élhetőbb országokat szídunk, közbe meg az egyik legcsóróbb ország vagyunk az eu-ban.

2022. aug. 26. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha, addig hanyatlik nekik a Nyugat míg a Fidesz-uradalom is összeomlik mint anno a dicső kommunizmus.
2022. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

eddig ezt csak komcsiktól hallottam, akinek a szociban volt ez nagy dumájuk és most próbálják rátolni a jobboldalra, hogy tulajdonképpen az apró antal meg a donáth ferenc (nemhőstettei) azok tulajdonképpen fideszesek voltak


meg a fidesz vitte haza a kasszát 89ben, nem az MSZP

meg tulajdonképpen orbán lakik 56ban zabrált villában

2022. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

az egyébként meg így van, hogy a nyugat már régen nem a fejlődés csúcsa, főleg ami nyugat-európát illeti, merthogy velük vagyunk összezárva

az egész EU GDP-je lassan kisebb, mint kínáé

most az USA éppen nagyon jót kaszál azon, hogy még az olcsó orosz energiahordozóktól is elesik az EU gazdasága


svájc meg nem a "nyugat", nagyon sok mindenben külön utas, és ezt annak is köszönheti, hogy szerencsés módon nem tagja az EU-nak

2022. aug. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérdezz meg pár embert, hogy hol élne szívesebben, németben vagy kínában. Azt hiszem egyértelmű a dolog. Nem érdekel különösebben a politika, de amikor voltam kint ismerősömnél 2 hétig németben, láttam, az ottani életszínvonalt és össze tudom hasonlítani az ittenivel. Jóval magasabb fizu, az origo cikkek ellenére nem szaladgálnak mindenhol bevándorlók, élhető, szép, tiszta ország. Természetesen vannak hibái, ahogy mindegyik országnak, de mi fényévekre vagyunk tőlük jelenleg.
2022. aug. 26. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

akadj már le a telex propagandáról

itt európában gyakorlatilag nincs olyan előmenetel, mint kínában


te meg itt ájuldozol, hogy németországban milyen jól lehet wc sikálásból élni, mer te vótá németbe' nehazúgyá órigó

2022. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%

Összesen 4 ismerősöm él kint a Római Birodalomban, érdekes módon nem panaszkodnak az életszínvonalra, sőt, sokkal jobban élnek mint itthon mi gótok, úgy, hogy mindannyian tanult, szorgalmas emberek. Nem rég beszéltem egyikőjükkel, a válságot természetesen ők is megérzik ott Rómában, de a valóság köszönőviszonyban sincs az gót felderítők által közölt baromságokkal hogy hanyatlana a Római Birodalom.


Na jó vicces félretéve a Nyugat önmagához képest mindenképp hanyatlik, ahogy a Kelet is hanyatlik, itt főleg Oroszországra gondolok aminek erősen minuszos a születési rátája, szerintem mindkét hanyatlásról lehet beszélni. Ha így mennek a dolgok tovább akkor Európa a kínaiak, amcsik és muszlimok martaléka lesz.

2022. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A kérdésem a nyugat indokolatlan szídásáról szólt, egyáltalán nem érdekel kína helyzete. Az pedig szerintem magyarország(és leginkább a kormány) szégyene, hogy ott kint wc sikálással is 4x annyit keresel mimt itthon tanárként, vagy akármilyen szakmunkásként, hozzáteszem egyetlen ismerősöm se wc-t pucol kint, nagyon is jó munkahelyük van, fasza fizetéssel. Sajnálom, ha fáj az igazság, de nem lehetne elfogadni, hogy a nyugati országokhoz képest egy csóró ország vagyunk, korrupt kormánnyal?
2022. aug. 26. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szavaztál senkire akkor pofa be, te hátraléptél.
2022. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugaton azért jó az életszinvonal mert mindenki keres nem számit mi a munkád.Itt meg mindent meg tesznek például aki keveset keres adóza a legtöbbet.Amig itt ilyen idota vezetés van addig marad a rossz életszinvonal.
2022. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

nagyon is számít, hogy mi a munkád

nem véletlenül pucolják a WC-t olyanok, mint a kérdező meg a haverja, akik reklámozzák, hogy hű de jól élnek belőle

a helyi közalkalmazottak tanárok, orvosok rendszeresen rinyálnak, hogy nem keresnek annyit, mint a piacon alkalmazott diplomások

az ápoló és különösen az idősgondozó hiány pedig akkora, hogy gyakorlatilag fizetett nyelvtanfolyammal együtt toborozzák rá az embereket, annyira nincs helyi munkaerő, hogy elvégezze

mégis ki végezné el a kulimunkát gombokért, ha még a kelet-európaiak se lennének? mert az afrikaiak közel-keletieknek zéró európai munkakultúrája van, ők sem hülyék megszakadni 8-12 órában, csak őket még azzal sem lehet kábítani, hogy vidd haza a pénzt és élj otthon királyként belőle


és persze ott is vannak munkanélküliek, akik meg semennyit nem keresnek, és az a réteg akik beleszoktak abba, hogy kicsit dolgozunk kicsit segélyen élünk, mert egyszerűen nincs akkora különbség az anyagi kilátásokban, mintha valaki beleszakadna a munkába, mintha ezt az életmódot folytatná

2022. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!