Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentumosak hogyan értették...

A Momentumosak hogyan értették a 2030-as budapesti olimpiát?

Figyelt kérdés
Egy az, hogy 2030-ban nincsen olimpia, de még ha a 2032-es olimpiára is gondolt valójában, akkor annak már megvan a rendezője. Tehát hogyan értette, hogy megpályázta a FIDESZ a rendezését? Hiszen ez már rég el van dőlve. Egyszerűen nem értem, hogy ezt hogyan sikerült összehoznia a Momentumnak.

2022. aug. 28. 02:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Kicsit lassú a felfogása. Pont úgy, mint neked, akinek csak most sikerült értelmeznie a több hónapos hírt.
2022. aug. 28. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Semmi, párt se lesz addigra, felesleges
2022. aug. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én most hivnám fel a Momentumosokat és kérdezném meg személyesen, hogyan értették!
2022. aug. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Te is tudod, kérdező, hogy félremondta és azonnal javította a dátumot.

Szerintem van ilyen, amikor először beszél az ember a parlamentben, tök óvodás dolog ezen rugózni.

2022. aug. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4 Az a gond, hogy NEM javította azonnal, hanem megismételte pár mondattal később ugyanezt a dátumot.

Mindenkivel előfordulhat hogy egy számot félremond, akár ismételten is. Azonban itt pont olyan személyről van szó akinek ezt pontosan kellett volna mondania, mert pont szemétkedni akart a parlamentben ezzel a megszólalásával.

Ilyenkor ha valakit támadnak éppen, akkor nem véletlenül szoktuk ezt magas labdának nevezni. Hiszen a megtámadott - ebben az esetben Orbán, de fordított helyzetben Fegyőr is ezt tette volna - rögtön le tudja csapni ezt a magas labdát egy ilyen degradáló megjegyzéssel, poénnal és máris elveszti az erejét a támadás.

Nekem gondjaim vannak a számokkal, dátumokkal, tehát én lehetnék az utolsó aki egy dátum tévesztésért megszólhat bárkit, de itt egyértelműen a karma jött elő. Szemétkedni akart és az visszafordult, ő járt vele rosszul.

2022. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amikor egy ellenzéki kérdez, az nem szemétkedés.

Én megnéztem a felszólalást, a következő mondatban javította, de utéáannézek.

Orbán tényleg lecsapta, bár amikor nem tud ilyen frappánsan visszavágni, akkor csak "boldog karácsonyt" kíván - amin persze jót lehetne röhögni, ha nem a mi pénzünket lopná szét.

2022. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem javította a dátumot.
2022. aug. 28. 13:18
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

De, JAVÍTOTTA, még ugyanabban a mondatban. Ezt a jegyzőkönyv is tanúsítja.

(Nyilván a fidesz-média erről nem számolt be.)

Én nem, nem ismételte meg a rossz számot "pár mondattal később".


Egyébként nem a tévesztés a lényeg, hanem azok a kérdések, amelyeket feltett: van most 5000 milliárd Ft-unk egy olimpiára?



"Ma egy gazdasági válság kellős közepén vagyunk, emiatt önök 2000 milliárd forintot vesznek ki az emberek zsebéből. Ez megszorítás, és a megemelt árakkal végül az emberekkel fizettetik meg a büntetőadókat. Erre a MOB közli, hogy a 2030-as olimpiát megpályázni erkölcsi kötelesség, a ’36-os olimpiát megpályázni erkölcsi kötelesség? (Az elnök csengetéssel jelzi az időkeret leteltét.) "

2022. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Egy az, hogy 2030-ban nincsen olimpia, de még ha a 2032-es olimpiára is gondolt valójában, akkor annak már megvan a rendezője. Tehát hogyan értette, hogy megpályázta a FIDESZ a rendezését?"


Úgy, hogy 36-ról beszélt.

2022. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem 2036-ról beszélt és nem javította ki magát. Miért nem nézitek meg a vágatlan adást?


Tessék, itt egy klipp róla (ezt találtam hirtelen):

https://www.youtube.com/shorts/fFvetcDIjRE

2022. aug. 28. 22:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!