Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Gergely? Miért van ott...

Gulyás Gergely? Miért van ott ahol?

Figyelt kérdés

Megnéztem (őszintén: inkább a negyedét meghallgattam) egy kormányinfó tájékoztatót, - felhozta a YouTube. Nem szoktam politizálni, nem is mentem szavazni, csak mint érdekesség merült fel bennem az alábbi.


Szorong, látszik rajta, - inkább mondanám, hogy ordít róla, hogy a háta közepébe nem kívánja ezt az egészet.

Nyilván nem léphet ki, akkor a pártja ellehetetlenítené, de mégis miért vállalta, vagy miért tartják ott, ha ennyire nem kompetens?


2022. aug. 28. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem látom rajta, hogy szorongana. Egyszerűen elsajátította a rezzenéstelen arcot.
2022. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Gulyigeri Karigeri gonosz hiperpasszív ikertestvére.
2022. aug. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

"Nyilván nem léphet ki, akkor a pártja ellehetetlenítené"


Nem hiszem. Mégis mivel? A fizetését vissza kellene adnia?

2022. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Mert cuki pofa:)
2022. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

A kompetencia feltételezi a cselekvés szabadságát. Aztán persze ha az nem jó, akkor esznek következmények. Itt azonban nem erről, hanem a szolgalelkűségről van szó.


Gondold meg. Minél kisebb az esélye valakinek az önerős jóllétre, annál inkább vágyik egyrészt a jóllétre, másrészt a behódolásra (akinek ennyi esze sincs, az éhen hal). Nevezett kiválóan hazudik, jó a mimikája, csak kevesek veszik észre, hogy nem jó neki a hazugság, de más választása nincs (mert akar jól élni, meg élvezi a dicsfényt, azért akár ölnek is). Tehát ő másutt nem lehet. Ehhez képest nézd a külügyest. Az még élvezi is. Van egy természetes adottsága hazudni, gerince nincs, azt hiszi (komolyan!), hogy ezt pont így kell csinálni. Őt nem látod bizonytalankodni, ő mindig határozottan és élvezettel hajt végre, nem érdekli mit.

2022. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert Gulyásleves Gergely remek szócsöve a Fidesznek. Nem gondolkozik, azt mondja amit parancsolnak neki.
2022. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Azért nem kellene ennyire lebecsülni, 6-os.
2022. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy zsarolható valamivel, ezért.
2022. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
A Fideszben tök alkalmatlanok töltenek be nagy posztokat (és most nem Orbánra gondolok, hanem a csicskásaira). Hollik István a kommunikációs igazgató egy sima papagáj, Németh Szilárd rezsibiztos egy összetett mondtatot nem tudott régen kiböfögni egybe (rég hallottam a rezsidisznót beszélni, azért múlt idő).
2022. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"ehát ő másutt nem lehet. Ehhez képest nézd a külügyest. Az még élvezi is."


Ő eszembe se jutott, valószínűleg mert ő nagyon jól csinálja a munkáját, igaz.

Ő teljesen más mint Gulyás Gergely, ő nem szorong, sőt valóban mintha élvezné is.

2022. aug. 28. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!