Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik kormány végezte eddig...

Melyik kormány végezte eddig legjobban a dolgát 2010 után?

Figyelt kérdés

2022. aug. 29. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Második Orbán kormány
Harmadik Orbán kormány
Negyedik Orbán kormány
Ötödik Orbán kormány
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én Bajnait mondom, igaz, hogy csak 4 hónapja volt, ha szigorúan 2010-es dátumot nézzük!
2022. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen, a "legjobban" azt fejezi ki, hogy a felsoroltak többi részéhez viszonyítva. Igen, ebben az értelemben van legjobb.

A valóság viszont az, hogy a legjobb is átkozottul rossz. Nem személy szerint nekem, az egyébként nem is számítana. hanem az ország szempontjából. És ehhez nincs mit hozzátenni. Nem érdemes.

2022. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
2014-ben szavaztam rájuk utoljára. Nekem már unalmas a folytonos nyugatellenes propaganda, miközben a bérek, az egészségügy állapota, közoktatás, utak minősége a béka segge alatt vannak. Majd ha ezekkel is foglalkozik végre a kormány és 4 év múlva egyértelmű javulás történik, akkor 26-ban szavazok rájuk, bár már sok esélyt nem adok arra, hogy bármi is változni fog a politikájukban.
2022. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Hol marad Bajnai?
2022. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
2010 után már egyik sem. Előtte is szarok voltak, de akkor már a legszarabb.
2022. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem.
2022. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!