Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbán kormány több támogatá...

Az Orbán kormány több támogatást ad a háztartásoknak, mint amik Gyurcsány alatt az átlag fizetések voltak?

Figyelt kérdés

Havi 181 ezer, azaz száznyolcvanegyezer forint. Ennyi pénzt kapunk minden hónapban miniszterelnök úrtól a rezsicsökkentésre. Gyurcsány pedig megemelte az egekbe a gáz és áram árát sok száz kilowattóra/forintra.

Akkor az átlag fizetés alacsonyabb volt, mint most amit Orbán ad pénzt. Akkor nem lehet, hogy mégis csak jobb az Orbán kormány, mint Gyurcsány volt?!

Ezen kellene elgondolkozni, mert kB ez a lényeg, amit leirtam.



2022. aug. 29. 21:47
A kérdező szavazást indított:
Hálás vagyok a Fidesznek a havi 181 ezer forintért, a a rezsicsökkentésért
Konzekvens vagyok , de visszafizetem a kapott havi 181 ezer forintot, amit Orbán adott, mert nem a bukott baloldalra szavaztam
Nem vagyok konzekvens. A kapott pénznek örülök és jól esik, de azért továbbra is hálátlan vagyok.
Orvos vagyok, azt a pénzt inkább adnák az orvosoknak
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes módon akkor az átlagfizetésből élők ki tudták fizetni a rezsit (is), most meg mindenki be van tojva, hogy télen meg fog fagyni, de ha nem, akkor biztosan éhenhal.

"Ezen kellene elgondolkozni, mert kB ez a lényeg, amit leirtam."

2022. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Fletóéknál nem kellett 180 rugókat osztogatni, mert enélkül is bőven meg tudtak élni az emberek.

Ezen kéne elgondolkodni :)))

2022. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Sőt, még a saját lakás is elérhető álom volt, átlagjövedelemből...
2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Elqrtuk! Nem kicsit, még a Holdról is látszik!
2022. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Annakidején pályakezdőként tudtam venni Budapest egyik belső kerületében egy 50nm-es jó állapotú lakást 20% önrésszel. A mostani fiatal kollégáimban fel sem merül ilyesmi, mert esélyük nics ilyesmire.
2022. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Öö utáltam a ferit is, de így utólag visszagondolva, közel nem voltak akkoriban anyagi gondjaim, nem került 40 ezer forintba egy átlagos tescos bevásárlás, illetve a forint euro árfolyam sem volt ilyen mérhetetlenül szar. 12 év után egy normális országban, már arra sem emlékeznek, hogy akkoriban ki kormányzott. Hogyha szar volt, akkor szépen repült a kövi választáskor, ha az azutáni is szar volt, akkor az is repült. A fidesszel is így kellett volna, legfeljebb 18-ban, szépen elküldeni őket, mert amit 8(most meg már 12) év alatt mutattak az édes kevés ahhoz, hogy jónak nevezzük őket. Utólag bánom, hogy 2010-ben és 2014-ben is bizalmat szavaztam nekik.
2022. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha a Mészáros családot, vagy a Tiborcz családot nézzük, akkor bátran kijelenthetjük, hogy az Orbán kormány valóban egy családbarát kormány és tényleg többet ad...
2022. aug. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Fletóéknál 300 alatt volt aforint, most 400 alá nem tud bemenni...

Ja és Fletóéknál az alapkamat se volt olyan magas mint mostani emelés után...

2022. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

az egész kérdés hazugság. nem kapsz havi 181k-t, főleg nem a miniszterelnöktől. a miniszterelnöknek egyébként is papíron alig van pénze, Lölö meg nem osztogatja a gazdája pénzét

az államnak sincs pénze, ami kiszórnak az a polgárok adója.

ja, mocsok Gyurcsány alatt 260 volt az euro, most meg 410, mennyi is volt Gyurcsány idejében a kaja és mennyi most? szerinted tényleg dupla annyi a fizetésed, fidesznyalonckám? ha mindent felemelek hatóságilag a 10x-esére, akkor el fogsz ájulni hogy 3-4 milliót keresel? közben egy 20 dekás vaj 10k lesz

2022. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Leadózod a fizud 45%át...majd minden vásarlasod után még befizetsz 27% áfát.

Wtf?

Ilyen sehol mashol nincs a vilagban.


De oké...nyugodjunk bele...cserébe elvarható lenne egy vilàgszínvonalú eü és csúcsszuper oktatas ekkora adózás mellett nem?.

Erre mi is történik?

Kb meghallt az eü és nincsenek tanarok.

A fidesz szavazók meg ehhez tapsolnak.

Miert?

Mert én ezt értem.

2022. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!