Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy egy Sanna...

Miért van az, hogy egy Sanna Marinnál minden belefér a baloldaliaknak, ami Orbán Viktornál nem fért bele?

Figyelt kérdés

Nézzük, mit csinált mindössze az elmúlt pár héten Sanna Marin:

- lázadó insta tini módjára bulizott és részegedett le a barátnőivel

- leszbipartit rendezett a miniszterelnöki rezidencián

- ezzel nemzetbiztonsági kockázatot okozott

- mindezt munkaiőben tette

- 2800 milliárdos kárt okozott forintban

- mindezt úgy, hogy a tárgyalás helyett elrepült nyaralni

- mindezek után pedig nem mond le


Eközben Orbán évek alatt:

- Három "beosztottja", Szájer, Borkai és Kaleta megbukik a szexbotrányaival

- Ezt követően mind a hárman lemondanak, avagy azonnali hatállyal eltávolítják őket a pártból és a közéletből


Eredmény (a baloldaliak szerint):

- Sanna Marin egy csodálatos, fiatal, kiváló képességekkel megáldott női vezető, akit nagyon szeretnek a finnek és legyen már joga bulizni

- Orbán Viktor egy képmutató kERESZtény, aki meleg, pedofilokat bújtat, mindneki utálja és országot vezetni sem tud



2022. aug. 30. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a legnagyobb különbség, hogy 2 hónapja, ha álmodból vernek fel se tudod megmondani, ki az a Sanna Marin!
2022. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus ballibernyák kettős mérce!
2022. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%

De mi közünk hozzá hogy a svédek mit dorbézolnak?

Ám a szenyty kejesztyény árja kormány botrányai már annál inkább megérintik a magyart :)

2022. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A svédekhez semmi, ő finn!
2022. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
3: ne zavarjon, hogy finnekről van szó. Képben vannak a balosok... XD
2022. aug. 30. 10:29
 6/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok balos, de a Fideszes szexbotrányoknál súlyosbító körülmény volt az, hogy szembe mentek a párt értékrendjével, amit elvileg képviselnek. A szavazóik értékrendjével. Nem tudni biztosan, de elég gynus, hogy Szájerről rég tudni lehetett, de nem foglalkoztak vele.

Azt én sem értem, hogy ezt a nőt miért kell isteniteni, csak mert nem tud a rangjához méltóan viselkedni, de hát egy liberálistól nem lehet elvárni semmit. Egy konzervatív párt képviselőitől viszont többet várnék.

2022. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%

Majd a finn szavazók leváltják ha vállalhatatlannak gondolják.

Miért zavar ez ennyire téged, hogy ez már a sokadik kérdésed a témában?

Úgy érzed a mi kormányunk vagy az ellenzék annyira fedhetetlen, hogy nekünk már inkább a finnekkel kell foglalkoznunk?

2022. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is eszembe jutott, hogy ha OV elmegy egy disznóvágásra és iszik egy pálinkát, akkor már megy az alkoholistázás, meg hogy mert elmenni nyaralni. De hogy ez a nő úgy vonaglik, amit egy részeg tini is "megirigyelne" az teljesen rendben van.

Egyébként szerintem se lenne benne semmi ezzel, nyugodtan érezze jól magát a szabadidejében, ha nem vették volna fel. Nem is értem ennyi idősen (függetlenül a pozíciójától) hogyan jut eszébe valakinek ezt kamera előtt tenni.

2022. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%

- Mióta tilos alkoholt innia egy miniszterelnöknek, és hol a bizonyíték, hogy lerészegedett? (Nem kell részegnek lenni ahhoz, hogy valaki bulizzon vagy táncoljon, egyébként meg mutass egyetlen nyilvános megjelenést Orbánnak külső helyszínen átlagos emberek között, ahol nincs a kezében pálinka.)

- Értem, hogy túlbuzog benned a homofóbia, de egy csók két nő között nem tesz valamit leszbipartivá, a miniszterelnöki rezidencia pedig azt jelenti, hogy az a lakhelye, mióta tilos valakinek a házába behívnia vendégeket és partit rendezni?

- Hol olvastad, hogy mindez munkaidőben történt, mert ezt senki nem nyilatkozta eddig és jellemzően nem is munkaidőben történnek a bulik, vagy szerinted egy miniszterelnöknek napi 24 órát kell dolgoznia?

- Pontosan mikor és hogyan okozott ő ekkora kárt és miféle miniszterelnöknek kell saját magának tárgyalnia mindenről? Itthon is sikerült Orbán nyaralása alatt kirúgni az OMSZ vezetőségét és levezényelni Európa legnagyobb tűzijátékát, ehhez nem kell miniszterelnök.

2022. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%

"Értem, hogy túlbuzog benned a homofóbia, de egy csók két nő között nem tesz valamit leszbipartivá"


Akkor miért kért ezért külön bocsánatot? Miért mondta, hogy ezt tényleg nem kellett volna?


De egyébként nem a bulival, nem is a leszbicsókkal van a gond, hanem azzal, hogy ez nem illő viselkedés egy ilyen magas rangú embertől. Bulizzon, de ne vegye fel, ne tegye fel a netre, mint valami sötét kis buta insta-pi_sa.

2022. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!