Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miniszterelnök akarok lenni...

Miniszterelnök akarok lenni mi csináljak hogy megválaszanak?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves vagyok jószívü vagyok igasságos vagyok okos is vagyok valamenyire szóval szerintem kiváló miniszterelnök lenne belölem de hogyan vegyem rá az embereket hogy rám szavazanak????

2022. aug. 30. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező erre az utolsó kérdésre kellene tudni a választ hogy elmondjuk merre indulj el az úton
2022. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenek előtt a helyesírás alapvető szabályaival lenne illendő tisztában lenned.
2022. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdés így nem egyértelmű. Az a kérdés, hogy hogyan nyerj meg egy országgyűlési választást miniszterelnök jelöltként, vagy az, hogy hogyan indulj el politikai pályán, hogy egyáltalán miniszterelnöknek jelöljenek? Mert a kettő nagyon em mindegy.


Vegyük példának MZP-t. 2018-ban robbant be a magyar politikába, amikor is megnyerte az időközi Polgármesteri választást Hódmezővásárhelyen. 2018 óta csupán 4 év telt el és 2022-ben miniszterelnök jelöltként indulhatott. Tehát azt gondolom, hogy az ő karrierje ilyen szempontból egyedülálló a magyar politikában. Ha ezt utána tudod csinálni, akkor igazi ász vagy és csak jóra számíthatsz.

2022. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező elhunyt vagy valami történt vele mert nem reagál.
2022. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy megválasztották köztársasági elnöknek
2023. márc. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!