Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most lennének a választások...

Ha most lennének a választások hogy döntenél?

Figyelt kérdés
Az új világrendet valsztanád amit a fidesz, kdnp, dk, mszp, lmp, jobbik, momentum, mi hazánk, párbeszéd, kétfarkú kutya párt, iszomm, munkáspárt, táncsics radikális balpárt, le az adók 75%-val, satöbbi satöbbi satöbbi párt képvisel, ami egyenlő a járványok, háborúk, infláció, aszály, élelmiszer hiány, üzemanyag hiány, energia válság, Soros, a migransok, Bill Gates, Brüsszel, Orbán, Gyurcsány, kormány, ellenzék, és még megannyi katasztrófa, vagy a Holló Rend Pártját valsztanád?

2022. szept. 1. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Maga a kérdésfelvetés erőteljes tájékozatlanságról árulkodik a magyarországi pártok ideológiáját, irányultságát, szándékai illetően. Vagy az őj világrend, NWO fogalma ismeretlen a kérdező előtt.

Az NWO esetén nincsenek háborúk, mert minden ember beépített csippel, vagy analóg eszközzel követve van. Megszűnik a komolyabb bűnözés is. Tehát azt mondhatom, még pozitív oldalai is lehetnek. De eltűnik a szabadság.

Az a baj, hogy igen sok tájékozatlan, könnyen megvezethető ember van.

Aki nem tud semmit a Megvilágosultakról (nem akartam angolul megnevezni őket) nem tud semmit a mai Világról.

2022. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem mondod, azonnal belépek én is egy páholyba. Tudjuk hogy az új világrendeben, már nem lesznek háborúk, ès egyéb cuki nyomorúságok, de a hozzá vezető út, az elèg vêrzivataros lesz. Nemdebár? Mert ugye ennyi birkát tartani akik csak a zabáláshoz vannak szokva, túl költséges és fölösleges. Erről miért nem beszélsz? Meg arról a kontrollról ami olyan csodálatos lesz, hogy engednély nélkül ki se teheted s lábad a lakosból? Megszűnik a bűnözés? Igen a rabszolgák részéről, de az elit ugyan ügy folytatja majd a leg sötétebb bűnök űzését, ahogy eddig. Érinthetetleneknek gondolják magukat, csak annyit üzennek nekik hogy "God gonna cut you down!"
2022. szept. 2. 20:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe: a kommunizmus már megbukott...
2022. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kroms ***** válasza:

Mivel sosem hallottam még erről a rendről, nem könnyű a választás...

Amúgy gondolom, követed pl. Toroczkai munkásságát, aki rendszeresen beszél róla, hogy meg kell állítani az NWO-t. Tehát nem tudom, őket miért sorolod a többi hulladék közé...

2023. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!