Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj ha valaki "bűnöző"...

Miért baj ha valaki "bűnöző" miközben fizetésből nem lehet megélni?

Figyelt kérdés

Bűncselekmény alatt nem emberölésre gondolok meg fegyveres rablásra.


Hanem adócsalás, kábítószer eladás, külföldi autó, különböző pénzügyi ügyeskedések.


Mutasson már nekem valaki egy olyan állást amivel milliókat lehet keresni alkalmazottként és nem kell hozzá 20 év tapasztalat, 5 diploma, 6 nyelvtudás.


A magyarok többsége alig él meg, nem élvezi az életet hanem túlél.


Ezért mi értelme becsületesnek lenni ha semmire se megy vele az ember?



2022. szept. 2. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem csodálom, hogy ennyi ésszel nélkülözöl.
2022. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ugyan nem baj.
2022. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert másokat megkárosít. Megszegi az erkölcs és a jog szabályait. Kifogás mindig van, viszont a valóság az, hogy soha korábban nem volt ilyen magas az életszínvonal Magyarországon, mint az utóbbi években.
2022. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

"Mutasson már nekem valaki egy olyan állást amivel milliókat lehet keresni alkalmazottként és nem kell hozzá 20 év tapasztalat, 5 diploma, 6 nyelvtudás"


Magyarországon nem tudok ilyet mutatni, de tudok olyanról, aki Svájcban 9000 frankot keres mint klíma berendezés szerelő. Németül jól beszél, és most már angolul is tud.

2022. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fizetésem van, s abból élek meg ✌️
2022. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

"Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis."


[link]

2022. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Itt nem baj, vagy bűnöző vagy, vagy birka fideszes.
2022. szept. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Megpróbálom röviden. Azért baj, mert az emberek egy jó része nem szeret silány minőségben élni, nem igénytelen, hanem hatékony megoldásokat szeret, amely miatt jól él. És a "bűnöző" forma közszemléletté válása után mindenki kénytelen rendkívüli silányságban éni, csak egyes rétegek azt nem tudják, mert el sem tudják képzelni, hogy van jobb.
2022. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Magyarországon az adócsalás nem számít bűnnek az emberek szemében. Más országokban az átlagember ugyanúgy elítéli, mint bármilyen más lopást. Csak nálunk olyan pofátlanul magasak az adók, hogy inkább menő az, ha valaki el tudja kerülni.

Viszont a többivel megkárosítasz másokat, és ez lopás.

2022. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez itten valamiféle troll kérdés?
2022. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!