Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A villanyszámla rendszerhaszná...

A villanyszámla rendszerhasználati díjának emelkedésére azért volt szükség, hogy LöLö kft egy kicsit nagyobb bevételre tehessen szert, hisz az országban még nem lopott el mindent a fidesz?

Figyelt kérdés
2022. szept. 2. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez így van, azt az összeget elteszik
2022. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted? A birka nép szépen csendbe beledöglik a helyzetbe a kanapén puffog miközben a Fidesz oligarhái csak egyre gazdagabbak lesznek, de őket nem zavarja csak Gyúcsótány nelegyen és már minden jó is...
2022. szept. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De itt nincsenek nemváltoztató brüsszeli óvodások és a 80 éves Jucuskának sem erőszakolják meg a migránsok az onokáját!
2022. szept. 2. 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként szerintem a villany teljes áremelése jogos, és igazságos dolog. Azért kell, hogy végre ne mi adófizetők fizessük más fogyasztását, és azért kell, hogy végre abuta fideszes is spóroljon.

(zárójel, a buta polgár, a buta nemfideszes is spóroljon).

Örülj neki, hogy a sokat fogyasztók VÉGRE többet fizetnek.

2022. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy átlagfideszesnek már az is sokat fogyasztónak számít, akinek más elektromos eszköze is van a lakásban, mint egy M1 csatorna közvetítésére alkalmas 30 éves TV.
2022. szept. 2. 17:55
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
4=fidesz csicska
2022. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fsms ***** válasza:
100%
Igen, enélkül nem tudott volna osztalékot kivenni.
2022. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Vicces lenne, ha pont az nem emelkedne, miközben minden más emelkedik.
2022. szept. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8# Villanyszerelő vagyok, de olyanról még nem hallottam, hogy a vezeték is emelne díjakat amiért vezeti az áramot. Főleg ennyivel...
2022. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
8# Fiam, egycsapásra emelték az áram árát 100%-kal, gáz árát pedig 700%-kal. Felfogod ezt? Ennél még Gyurcsány is sokkal szolídabb volt aki háromszor emelt 30%-ot. Az összesen 90%, ha megy a matek. Na akkor ki emeli sokkal jobban az energia árakat? Ja és még csak nem is multik, hanem "hazai"(árulók) kezében vannak a szolgáltatók. Én nem védem Gyurcsányt, de ez a helyzet még annál is rosszabb.
2022. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!