Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy mostantól a...

Támogatnád, hogy mostantól a Közel-Keleti iszlám országokkal kössünk szövetséget?

Figyelt kérdés
Én támogatnám. Törökország, Kazahsztán, Afganisztán, Irán, Jordánia, Pakisztán, Szaúd-Arábia, Egyiptom, EAE, Irak, Palesztína, stb lehetne az új szövetségesünk. Tudom ijesztően hangzik egy keresztény ország lakosainkat a fenti mondat, de ha belegondoltok a világ a feje tetejére állt. A nyugati fertőt az iszlám tudja csak megállítani. Az iszlám hasonló a jobboldali gondolkodáshoz. Tisztelik a hagyományokat, a nemi szerepekkel nincs probléma, nincsenek LMBTQ-s propagandák. Miért akarunk európaiak lenni, amikor Európa már elveszett? Közel-Kelet az egyetlen olyan térség amely még nem veszett el.

2022. szept. 7. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem támogatnám
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem költözöl oda?
2022. szept. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Simán, ha cserébe szabadon visszaadhatjuk a magyar állampolgárságot és kicserélhetjük egy számunkra tetsző európaira!

Bármikor állna a deal!

2022. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A nyugatról jövő woke elmevírus elől a keleti iszlám országokhoz menekülni olyan, mintha a szovjetek elől a nácikhoz menekülnénk. Nem lehetne egyiket se?
2022. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Drakula ***** válasza:
100%

Én ezt nem mondanám.

A közel keleten pont olyan gyülölködő xenofob nacionalista gyülőlkődők vannak mint itt. Csak ott erősebbek, mert a problémáik is nagyobbak.


Sok kivétel van ersze, de ettől függetlenűl nem jó ötlet ez.


De amugy szövetség alatt mit értesz?


(mielőtt meg kapom az iszlamofob jelzőz: muszlim vagyok).

2022. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pikk Ász ***** válasza:
0%
Abszurd gondolatnak tűnik elsőre, de talán ez jelenthetné a szebb jövőt, támogatom!
2022. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis akkor nem is gond a bevándorlás és az iszlámosodás?

agyameldobom és sosemgondoltaménvolnaezt

2022. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Tisztelet Drakulának a normális válaszért.

2. Nem támogatom az ötletet.

3. Hogy egyáltalán gondolkozzak erről, ahhoz minimum az kellene, az iszlám országok normalizálják az egymás közötti viszonyukat. Csak hogy példát mondja Szaúd Arábia és Irán.

2022. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!