Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugaton már a meleg otthon...

Nyugaton már a meleg otthon is luxus lesz és nem élvezhetik a medencéket,szaunákat, semmit az ottani emberek hiába van pénzük, Magyarország lesz Európa legjobb helye 1-2 éven belül ha kitart a háború és a szankciók?

Figyelt kérdés

[link]



Ez csak a kezdet, még tél sincs.


Páran magyarazzák, hogy na de nyugaton mennyit lehet keresni , igen igen, csak mire mennek majd vele ha konkrétan élvezhetetlen lesz az élet a korlátozások végett amit kivetnek az emberekre?


2022. szept. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
88%

Menj ki! Nézd meg!

Nem fogjuk ezerszer elmondani ugyan azt...

2022. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
86%

“Magyarország lesz Európa legjobb helye 1-2 éven belül ha kitart a háború és a szankciók?“


Bezony. Eddig ugy volt, hogy 2030.-ra beerjuk Austriat de mar olyan jol teljesit a kormanyunk, hogy mar nemhogy Austriat, Nemetorszagot, de Australiat es Saud Arabiat is beerhetjuk 🥰😍

2022. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha kitart a háború az nekünk is rossz lesz meg másnak is.Nyugaton ugyanúgy mint nálunk akinek van pénze élvezheti a szaunákat meg a többit , akinek nincs az nem.
2022. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
87%
Csóró orosz oligarchák, nem lesz yachtozás meg wellnesezés a hanyatló Nyugaton. Ja bocs, azokat már kirugdosták őket.
2022. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

#1


Még júliusban voltam Bécsben és hát nem igazán tetszett amit láttam, tele volt muszlimokkal meg feketékkel az egész, ha azt mondják, hogy egy közel-keleti országban vagyok elhittem volna..

2022. szept. 7. 17:41
 6/76 A kérdező kommentje:

#3


Ez nem igaz, nem élvezhetik majd mivel meg lesz tiltva a használata a szankciópárti országokban akik nem fognak gázt kapni..

2022. szept. 7. 17:41
 7/76 anonim ***** válasza:
92%

“ tele volt muszlimokkal meg feketékkel az egész,”


Ha be tudnak illeszkedni, (igaz nem mind tud) és ha nem inzultálják a többieket, hanem el lehet velük (van olyan) haverkodni, akkor is zavarna?

2022. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A kérdező kommentje:

#4


Te milyen orosz oligarchákról beszélsz? Az átlag ottani lakosokról van szó akiknek kiadják utasításba, hogy hány fokon dideregjenek otthon, ha van medencéjük azt ne fűtsék, szaunájukat ne használják, téli kertet nem lehet fűteni és még tél sincs.. télen azt is megszabják majd, hogy csak heti 2 fürdés lehetséges?


Az olasz oligarcha köszöni szépen jól el van a világ bármely más táján, itt az európai országok főként a nyugati szankciópárti ország népei fogják megérezni a nagy jó lét után, hogy a saját vezetésük lábon lövi őket és közben még megbüntetik őket ha a munkából lévő pénzükön vásárolt medencét nem használhatják mert hát büntetni kell az oroszokat, akik egyébként rekord bevételeket könyvelnek el a szankcióknak hála :DD

2022. szept. 7. 17:44
 9/76 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező nem tudom ezt honnan veszed, a közintézményekben lesznek szigorítások az tény, de a magán szférában ên úgy tudom ha megtudja fizetni nyugodtan szaunázhat.
2022. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:

#7


De nem tudnak és ez tény.


Vajon az emberek itthon miért nem költöznek cigányok által lakott falukba ahol poton pénzért lehet ingatlant venni? Na pont ugyanezért, ők se illeszkednek be pedig elég régóta itt vannak.


Na most a muszlimok ráadásul még más vallással is rendelkeznek ami alapvetően semmibe veszi a mienkét, sőt a radikálisabbak még legszívesebben ki is irtanának minket, sok szerencsét az ilyenekkel való barátkozáshoz. (Kivétel mindig van, csak éppen sokra megyünk vele ha az 100 az 1-hez az utóbbi években illegálisan érkező segélyen csüngő papíreldobáló csürhében)

2022. szept. 7. 17:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!