Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lehet, hogy Putyin készül...

Nem lehet, hogy Putyin készül ledobni az atomot Ukrajnára? Ha ledobja mi is megérezzük?

Figyelt kérdés
Nem vagyok orosz-párti mielőtt még ezzel vádoltok. Sőt, a háború kezdete óta Ukrajnának szurkolok. Nekem viszont felettébb gyanús, hogy az oroszokat sorra űzik ki az országból, sőt van olyan hely is, ahonnan önként távoztak az oroszok. Nem lehet, hogy Putyinnak végképp elgurult a gyógyszere és leakarja dobni az atomot Ukrajnára?

2022. szept. 10. 19:43
A kérdező szavazást indított:
Van benne valami, lehet Putyin végső elkeseredettségében atomot akar dobni Ukrajnára
Nem fog atomot dobni
22 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Hogy Putyin mit fog csinálni halvány gőzöm sincs, de sajnos ezek után minden lehet.
2022. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Nincs kizárva, hogy megtenné, már annyira elborult az agya.

De szerintem még előtte ő fog repülni.

2022. szept. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
19:48: meg az olyanok, akik az imperialista tömeggyilkosokat imádják. Mint te.
2022. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

#4

Vicces amikor egy ázsiai orosz európainak adja ki magát.

2022. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3%
Nem lehet tudni. Nem érezzük meg, ha csak ukránokra dobnak. Hirosímára, Nadaszakira is dobtak atomot és ma is élnek ott. Nem kell válaszolni a anyugatnak és nem lesz baj. Ha a NATO válaszol, akkor kipusztul az emberiség sajnos. Biden elég gyagyás, hogy megtegye meg az angol szőke is. Ilyenek kezében van a világ sorsa istenem ☹
2022. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

3-4: lol, gondolom két usered van, mert nincs két ennyire szenny alak itt az tuti :)

A ruszkik agresszorok, akik a múlt századi fegyverekkel és harcászati technikájukkal tátott szájjal beszaladtak a faszerdőbe. Öröm nézni ahogy napról napra szorulnak vissza :))))

2022. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hypno ***** válasza:
27%

#6


Pszichopata vagy, vagy szociopata?

2022. szept. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Jó lenne ha nem lenne atomháború meg semmilyen sem.
2022. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 hypno ***** válasza:
78%
Mindenkinek a szadista pszichopata és szocipata állatokat kivéve, akik más szenvedésére izgulnak.
2022. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Nekem jó lenne, remélem másnak is.
2022. szept. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!