Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tud ön nevetni a saját oldala...

Tud ön nevetni a saját oldala kifigurázásán?

Figyelt kérdés

2022. szept. 15. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Addig amíg az valóban humor és nem csak a szokásos mocskolódás a célja.

Amíg Bödőcs ezt a szintet tartotta addig nagyon kedveltem és éppen úgy imádom ma is amikor a többi Showder Klub-os a kormányt ekézi, hiszen ki mást lehetne a mai élentükkel kapcsolatban? De amikor Bödőcs elment megélhetési ellenzékibe és a valódi poénok már átmentek szimpla mocskolódásba, onnantól már nem, azon már nem tudok nevetni. Az már szánalmas.

2022. szept. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Oldal? Én nem adok senki oldalán mert àt Èn oldalamon sem áll senki. Borrá rum.
2022. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút - elvégre nem vagyok jobboldali!


De tényleg amúgy, vinnyogok amikor pl. Pottyondy Edina az ellenzék balfékségét fikázza, vagy amikor Bödőcs Márki-Zayt parodizálta.

Sírva röhögtem.


Igazából pont az a bajom a jobberekkel, hogy nulla humoruk van a sajátjaikkal szemben, ami az önreflexió teljes hiányáról árulkodik.


Attól idegesítőek (és veszélyesek), hogy nekik az egész élet egy vérkomoly HARC, valóságos politikai dzsihád, amivel nem lehet viccőni!


Amikor negyedik kétharmaduk van, egy ciklus elején is úgy viselkednek, mintha egy elkeseredett kampány véghajrájában lennének és nagyon rezegne a léc.


Aki még négy kétharmaddal sem enged meg magának némi öniróniát, az tényleg fanatikus ember...

2022. szept. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A cancel culture és a pc világát éljük, de a jobboldal dzsihádista, ez jó. :D
2022. szept. 15. 11:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 teljesen egyetértek veled, kuvéve hogy nem a jobbosoknak nincs öniróniája, hanem minden táborban vannak ilyenek. Ez nem egy oldalra jellemző, hanem mindegyikre ugyan annyira.
2022. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

4 Hol? Kik? Mikor?


Lehet, te Belgiumban élsz vagy Amerikában - én sajnos még Magyarországon.


Itt nálunk ez a realitás. De elhiszem, hogy nálatok a cancel culture - nyilván, ha ott élnék, az zavarna. De itt élek, sajnos... :-(


(Egyik véglet se jó, vannak normális társadalmak, én azokkal szimpatizálok. Szinte mindig félúton van az igazság, nem valamelyik végletnél. Nálunk magyaroknál van egy régi magyar szófordulat is erre: "arany középút" - sajnos kezdjük elfelejteni mi is!).

2022. szept. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Molyember ***** válasza:
40%

Ez szerintem humoros, de a fideszesek nem nevetnek rajta:

[link]

De igyekszem gyakran megmutatni nekik, hátha egyszer bejön. Talán majd télen, amikor ülnek a meleg a lakásban. :)

2022. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nemaRendőrség ***** válasza:
70%

Persze.


Ha jó a vicc tudok rajta nevetni.

Viszont ahogy a meme tartja, a jobboldali poénok 1-2 sorokat, a baloldali poénokat könyvben kell kiadni.


De szerencsére van pár jó így is

2022. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
7: Szandit én fűteném télen-nyáron 🍆
2022. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%

#1 nem mentek át szimpla mocskolódásba, és nagyon viccesek, elképesztő ahogy tudja utánozni a kicsit 🤣

Simán el tudná játszani egy filmben, a karton castrot. Gyurcsányban sem rossz, de a kicsit sokkal jobban hozza.

2022. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!