Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A valóság az Európai minimálbé...

A valóság az Európai minimálbérről, amit miért is hallgat el Dobrev?

Figyelt kérdés

Dobrev Klára úton-útfélen, (beleértve az Eu parlamentet is) Magyarország számára Európai minimálbért szeretne. A konkrétumokat viszont szépen elhallgatja, és nem véletlen. Konkrétumok hiányában sok ember megvezethető csupán az által, hogy kimondja vehemensen: Európai minimálbért a magyaroknak. A hátteréről, a valóságról, arról, hogy ez a gyakorlatban mit jelent, sosem beszél. Találtam egy gazdasági cikket, amihez nem tudom mit szólna a sok megvezetett Dk-s, akiknek elég annyi mondani: Európai minimálbér, és máris el vannak ájulva attól, hogy ez milyen jó dolog, a magyaroknak is ez kell. A realitást az alábbi cikk mutatja meg, és várom a ti véleményeteket ezzel a témával kapcsolatban:


[link]


2022. szept. 17. 19:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Jó, már az is valami hogy foglalkozik a kérdéssel.
2022. szept. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Gondolom nem olvastad el a gazdasági cikket, amit belinkeltem.
2022. szept. 17. 19:26
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem, lehet hogy vírusos.
2022. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
#1 Egy korábbi kérdés alá leírtam, leírom ismét.Miért jó az, ha valaki irreális, ködös hazugságokról beszél, hogy a tanulatlan embereket megvezesse és szavazásra buzdítsa? Amit Dobrev csinál, az nem más, mint szemfényvesztő hazudozás, megtévesztés ebben a formában.
2022. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Nem kellene az árstop ha ötször annyit keresnénk mint ahogy Klári szeretné.
2022. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
27%
Nyugateurópai bérekre van szükség nálunk is, ezt az Uniónak ,is támogatnia kellene.
2022. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
4-es én is ugyanígy látom, ahogy te. Viszont abból, hogy az emberek vakon hisznek az általuk favorizált pártnak, és konkrétumokat nem akarnak, elég a porhintés, az viszont a társadalom szellemi szintjét tükrözi.
2022. szept. 17. 19:29
 8/28 A kérdező kommentje:
6-os látom te is lusta vagy elolvasni a cikket, amit belinkeltem. Túl hosszú talán, vagy meghaladja az értelmi képességedet?
2022. szept. 17. 19:30
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Az tönkre tenné a kelet-európai országokat és a nyugati cégek itteni befektetéseit is.


Nyilván nem lesz egységes, Ausztriával megegyező minimálbér


Ha Kelet-Európáról van szó akkor a nyugat nem harap a saját farkába!


(Ahhoz migránsok is kellenének)

2022. szept. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha olyanok kommentelnének, akik veszik a fáradtságot arra, hogy elolvassak a cikket amit belinkeltem. Ennek elolvasásának hiányában, lehetetlen érdemi eszmecserét folytatni.
2022. szept. 17. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!