Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg mit vársz el a...

Jelenleg mit vársz el a kormánytól ami nincs meg?

Figyelt kérdés

Jójó tudom hogy a többsége az embereknek 3-szoros fizetést írna, meg kevesebb lopást (ami egyébként még sosem nyert bizonyítást így ezt se lehet felhozni) hanem konkrétumot mint pl: pedagógusok fizetésének emelése ez egy konkrét példa. Mert sokszor azt figyeltem meg, hogy sok kis apró tök jó lehetőség van amiket ki lehet használni ha utánaolvasol, és ezeket is tök sokan nem tudják. Ti mit változtatnátok, vagy mit szeretnétek leginkább?

(A " Azt hogy takarodjanak el vicceskedő emberekre nem igen vagyok kíváncsi, hanem konkrétumokra nem egy vitakérdésnek írom." )



2022. szept. 18. 01:44
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
86%

Őszinteséget

Fejezzék be a gyűlöletkeltés

Szakértői kormányzást

Erkölcsöt

2022. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
93%
Minimális emberséget, a többi jönne magától.
2022. szept. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy mit szeretnék, és hogy mire lehet tőlük számítani, két különböző dolog. Hallgatok szakértőket, és folyton az jár a fejemben, hogy meddig és mennyire akarja a kormány hülyének nézni az embereket...
2022. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
22%
Mióta uniós tagok vagyunk nem sikerult felzárkóznunk a Nyugathoz bármelyik kormány is volt az ország élén. S azota csak csúszunk csúszunk. Pláne most h a pénzeket vissza fogják tartani. Par honap s ki leszunk véreztetve. A Nyugati gazdag országoknak vannak tartalekaik segítik a népuket. Itt ilyen nincs. Tudom a jómodú réteg s a kozepréteg sipítozik amúgy akiknek csodával határos módon mindenuk meg van bármelyik kormany is maradt hatalmon így tok mindegy mit ikszelnek be🙂nincs hiteluk, sajat tehermentes lakással aránylag jó keresettel sipítoznak a jovon. Ezt se ertem amugy. Azok fogják be mert a nagy gebaszt az alacsonyabb vagyon nelkuli reteg fogja megerezni akiknek az utobbi évek kicsit jót tettek. Mert a baloldal még jobban lecsúsztatta pont azt a réteget akiknek most kicsit jobb lenne. Az ugynevezett kozepreteg meg a baloldal alatt is jól elvolt. Összegezve az egesz bandát el kell zavarni mert igaz segítség a rosszabbul éloknek plane ezek utan nem lesz. Ezt kéne megérteni!tokmindegy jobb vagy bal. Amugy meg Eu elott is volt itt élet! 2005 2004 elott is jo volt az élet. Szoval nem ertem. Mert semmit nem ertunk el vele h beleptunk!
2022. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
10%
#23 Hát ha mindig ugyanazokat a "szakértőket" hallgatok, akik szerint 2010 előtt meg jól végezték a dolgukat az éppen kormányon levők és most is ugyanazt kellene csinálni, akkor nem csoda ha butaságokat hiszel.
2022. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
31%
Képviseljék valós tettekkel a kereszténységet, a konzervatívizmust, a jobboldalt és a nemzetet, ne csak beszéljenek róla!
2022. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
10%
#26 Nem csak beszélnek róla. De a fidesz nem keresztény párt, az a KDNP, ne keverd! A fidesz egy polgári, kereszténydemokrata párt, ez nem azt jelenti, hogy minden fideszes keresztény meg vallásos. Azt jelenti, hogy a kereszténységen alapuló értékeket képviselik.
2022. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
80%

"Azt jelenti, hogy a kereszténységen alapuló értékeket képviselik."


Pont úgy, mint azok, akiket Jézus korbáccsal kergetett ki a templomból.

2022. szept. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
2022. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!