Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök hogy előre megyünk...

Örültök hogy előre megyünk nem hátra?

Figyelt kérdés
Jövő március végén kaptam időpontot a szívultrahangra. Ráadásul ezentúl 50 kilométerre kell utaznom a 20 helyett. Ugyanis az ózdi korházban bezárták a szívultrahangos részelget így Kénytelen vagyok Miskolcra menni. Szemészet sincs mivel az orvos nyugdíjba ment és ki tudja lesz-e még orvos. Tehát büszkék vagytok arra az országra ahol valóban előre megyünk?

2022. szept. 18. 11:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Jól jártál, én feladtam. Már nem próbálkozok időpont kéréssel. Nagyon rosszul leszek, talán jön mentő, bár mikor elsőre rosszul lettem, még oxigén sem volt a mentőben.
2022. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%

A harmadiknak meg, hogy az emberek nem járnak el szívultrahangra, ha soha nem működik, mert olyan régi vagy tököm tudja.

Lefogadom, hogy magyar étkezési szokások mellett Ózdon sem "csak" hat embernek lenne rá szüksége.

2022. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
86%
Aztán majd elhalasztják a márciusi időpontot júliusra, mert időközben ott is bezár a szívultrahangos részleg. Az időpontok előre mennek, nem hátra!
2022. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Urológiára is 3 hónapos időpontok vannak.
2022. szept. 18. 11:47
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

4 év múlva is a Fidesz fog nyerni. Mert a szavazói egyik fele h@lye a másik meg ép hogy ki járta a 8 osztályt és pár forinttal meglehet venni.

Csak kapcsoljátok be a tvt és a kormány csatorna valamelyikét nézzétek egyfolytában külfölddel kapcsolatban példálóznak hogy ott milyen rossz.... Aha mi csak szeretnénk hogy olyan rossz legyen mint ott. De persze erről nem szabad beszélni.

Ha van az embernek egy kis külföldi kapcsolata akkor egyből rájön hogy a "hanyatló" nyugat annyira nem is hanyatlik

Csak a Fidesz szerint.

2022. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%
De legalább nincs kötelező nemátalakítás az óvodában. Örüljünk!
2022. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
70%
Mondd azt, hogy el akarod vetetni, azonnal vinni fognak szívultrahangra és még neked is kötelező lesz meghallgatnod!
2022. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Trump újra indul és készül, Viktorunk meg a legeslegjobb szövetségese lesz. Putyin megbukik, Ukrajna újjáépit, itt pedig mindenki összefagyott a télen, most próbál kiengedni.2023 tavasza...
2022. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Mééé a gyúcsány jobb vót?:-D Na viccen kívül ez felháborító mert addig bármi baj lehet ha nincs időben a szívultrahang megcsinálva.

Sok paraszt erre szavazott,gratulálni lehet csak hozzá🤦‍♀️🤦‍♀️

Miattuk szív az is aki normális aggyal rendelkezik.Mikor majd nekik is kell valami vizsgálat és várniuk kell vagy a személyzet kissé feszült lesz akkor remélem eszükbe jut hogy erre voksoltak🤡🤡

Ja és mikor a boltban nem futja sok élelmiszerre mert annyira drága lesz akkor is jusson eszükbe hogy erre ikszeltek az analfabéta degeneráltak🤷‍♂️🤷‍♂️Már látható a drágulás pl mifelénk 800-1000 Ft egy 250g-os túró.Én megvehetném de én ennyit nem vagyok hajlandó adni érte vagy max nagyon néha de azt is meggondolva.Eü színvonala béke popója alatt egyre jobban,ezt is tapasztalom.Ahova előtte könnyen bejutottam most 2-3 hónapot kell várni és mondják is hogy tudják hogy nem jó így de nem ők határozzák meg a dolgok menetét.....

Belenyúltak ezek mindenbe és csak a kárt okozzák.

2022. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Jajj nem vesére várnék és ahhoz kellene a szív vizsgálat. Azzal nincs baj. Ja és még azt is megemlíteném hogy a szikszói művese mellet lehet az ózdit is be kell majd zárni.
2022. szept. 25. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!