Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják fel a fideszes...

Mikor fogják fel a fideszes szavazók, hogy ami Magyarországon zajlik az nem oké?

Figyelt kérdés
Pl a fidesznek egész kampány alatt a gyűlölet és félelem keltésen kívül annyi volt a programja, hogy megvédik a rezsicsökkentést, nagy meglepetésünkre, nem így lett. Vannak akik fagyoskodni fognak télen, egész Európában kb nálunk a legnagyobb az infláció, de a nyuggerek leszavaznának a fideszre. Mi baja van az embereknek vagy mindenki mazochista? Aztán még jöhetnék a katásokkal való kibaszással, vagy még a nők megalázására szolgáló abortusz törvény szigorításával.

2022. szept. 21. 13:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
25%

#10

Nem szerintem, ez tény.

És egyébként április 3.-ai győzelme pont ezt bizonyítja, szóval még a választás eredménye is engem igazol.


De nyilván szép próbálkozás ez a hazudozás a részedről. :)

2022. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
42%

8# "...a magyarok képesek voltak összefogni, kitartani azon fontos értékek, elvek mellett amik nekik számítanak - mentek és minden egyes választáson szavaztak ugyanazon politikai csoport mellett, és szolidárisak, hajlandóak bevállalni az uniós fenyegetőzést, zsarolást is csak megvédhessék ami számukra fontos. Az országot.


Ha kell - és sajnos kell - akkor tőletek is!"


Látod, pont erről beszéltem. Én nem szóltalak le se téged, se egyetlen Fidesz szavazót sem a nézetei miatt. Ha ezzel értesz egyet, szavazz rájuk.

De az utolsó megjegyzésed pont az, amit mondtam: az ellenségkép, az állandó belső konfliktus, amit mesterségesen generálnak.

Csak azért, mert nekem mások a nézeteim, mással értek egyet és mást támogatok, én a haza ellensége vagyok, elítélendő amit teszek, meg kell engem állítani és meg kell tőlem védeni az országot. Holott semmi rosszat nem mondtam vagy tettem és itt is csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy a magyarok szeretnek gyűlölködni, amit kihasznál a Fidesz.


3 millió szavazó nem kevés, igenis számít a véleményük. De rajtuk kívül további 2,6 millió ember nem a Fideszre szavazott és még további 4 millió ember él a szavazókon kívül az országban. Mindenki számít, mindenki véleménye számít és nem mindenki ellenség, csak mert nem ugyanazon a véleményen van.

2022. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

#12


Szóval szerinted ha az embernek vannak elvei és kiáll értük, akár egy külföldi országgal/intézménnyel szemben akkor az már gyűlölködés?

2022. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Kiforgatod a szavaim. Nem azt mondtam, hogy gyűlölködés kiállni az elveid mellett, hanem azt, hogy a másik véleményének a semmibe vétele az a kifejezés, hogy meg kell védeni az országot "tőletek is" utalva a másként gondolkodókra.


Ezzel azt mondtad, hogy az én véleményem nem helyes, nem jó, le kell győzni, le kell dominálni, hiszen van a "jó út", amit te követsz és van a rossz, amin mások járnak. Én a véleményemmel a hazám és a társadalom ellensége vagyok, szemben veletek, aki (idézem:) "megvéd" saját magamtól. Mert hát nem tudom mit gondolok, nem tudom miért, de legfőképpen nem jól.

2022. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
31%

#14

Egyébként tényleg van rossz út. Ne tegyünk úgy, mintha egy döntés ne tudna rontani egy ország állapotán.

És ilyen szempontból a rossz döntések elkerülendőek.


Ahogy vannak emberek, akik magukban is tudnak kárt okozni. Őket is azért állítjuk meg, hogy ne okozzanak magukban kárt.

2022. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

Ezzel azt mondtad, hogy az én véleményem nem helyes, nem jó, le "kell győzni, le kell dominálni, hiszen van a "jó út", amit te követsz és van a rossz, amin mások járnak. Én a véleményemmel a hazám és a társadalom ellensége vagyok, szemben veletek, aki (idézem:) "megvéd" saját magamtól. Mert hát nem tudom mit gondolok, nem tudom miért, de legfőképpen nem jól."


Igen, az én véleményem és elveim szerint ez így van. Megvédtük tőletek az országot április 3-án már zsinorban negyedére és ez nem az utálatról szól, el kell hogy fogadjátok hogy a többség akarata nyer. Én is áprilisban a Fideszre szavaztam és úgy gondolom hogy sikerült a lehető legjobb döntést hoznom, mégsem utállak téged mert te nem így gondolkozol

2022. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
45%

#16

A többség jelentése 50%+1 fő, ez most először teljesült. Azért hazudni nem kellene, ha már olyan nagyon gerincesnek képzeled magad.

A többség a 2022-es választásokat kivéve, mindig a fidesz leváltására szavazott.


"sikerült a lehető legjobb döntést hoznom"

Ha az ország elpusztítása a célod, akkor egyetértünk.

2022. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Na mindegy, inkább ajánlok egy videót, szerintem tök klasz🙂

[link]

2022. szept. 21. 16:35
 19/22 anonim ***** válasza:
45%

kérdező, nem érted, milyen a magyar néplelék:


A magyarok többsége borzasztóan beképzelt, de nagyon tájékozatlan, buta és lusta ember.

Pofázni, hőbörögni nagyon tudnak, de amikor a gyakorlatban kéne mutatni vmit (legyen az összefogás, gondolkodás, nyelvtanulás, fogyás vagy akármi), akkor jön a sértődés és a kifogásáradat.


A fidesz pont azért lehet hatalmon még mindig, mert a magyarok többsége egy beképzelt, lusta proli.

2022. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Kroms ***** válasza:

Soha nem szavaznék a FIZESS-re, de amiket felsoroltál, azok nem érvek. A rezsicsökkentést Ormányék adták, tehát joguk van elvenni. Fagyoskodni a nálunk százszor gazdagabb Nyugaton is fognak, talán még jobban is, mint itt. Az inflációhoz szinte semmi köze a kúrmánynak, legfeljebb pár százalékot tudnak rajta mozgatni. A nyuggerek közül sokan a komcsikra szavaztak és fognak is, amíg a kettőjük közül az egyik ki nem hal végre. A KATA megszüntetése egy gazdasági döntés volt, amit lehet kritizálni, de azt nem mondhatjuk, hogy az előző kúrmányoknak nem voltak hasonló szopatásaik. A törvényesített gyerekgyilkosság (abortusz) enyhe szigorítása pedig semmit nem vesz el senkinek a jogaiból.

Mindehhez még hozzá jön az, hogy a két nagy pártkoalíció közül csak a FIZESS+KDNP kampányolt az - amúgy egyre növekvő ütemben beözönlő - migránsok megállításával, míg a másik oldal szerint nem is létezik a probléma. Így azért nem olyan meglepő, hogy minden hibája ellenére a FIZESS nyert és jó eséllyel fog is nyerni az idők végezetéig. Mert ők legalább azt mondják a népnek, amit hallani akar, míg a baloldali összef0sásnak még ehhez sincs esze. A kisebb pártokat meg fölösleges is említeni, mert a népnek meg ahhoz nincs esze, hogy azokat is fontolóra vegye.

2022. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!