Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Nyerges André nem érti miért nem tüntetnek az emberek Orbán ellen?

Figyelt kérdés

Nyerges André,a holló rend párt elnöke szerint most sokkal rosszabb hazánk gazdasági helyzete mint 2008-ban amikor Gyurcsányt elzavarták,de most valamiért mégsem tüntet senki sem Orbán Viktor ellen.



[link]



Mi a véleményetek,vajon miért tüntetett a nép Gyurcsány ellen,és vajon miért nem tüntet Orbán ellen?



2022. szept. 23. 09:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
35%
8: Gyurcsányéknál volt gáz a világpiaci ár hetedéért átlagfogyasztásig?
2022. szept. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Én erről az Andréról meg a hollóiról még csak itt a GYK-n hallottam amúgy:D Kb mint az a Bertalan Attila:D
2022. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha így halad, akár meg is kétszerezheti a szimpatizánsait.
2022. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Annyit hozzátennék, hogy Nyerges Andrénak nem véleménye van, hanem övé az igazság. A HRP MINDENEK FELETT!
2022. szept. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Orbánnál egyrészt még jobban" élnek (de természetesen nem jól) az emberek, míg Gyurcs. idejében nem volt sokaknak munkájuk, és éheztek. Másrészt Gyur. nem volt ura a helyzetnek, ki is mondta, h "elk. Rta", míg Orbán kézben tartja a lehetőségekhez mérten a dolgokat. Egy vezető, ha süllyed a hajó is vezető. Amúgy csalódtam O. ban. Egy elszállt léggömb, aki nem segít a szegényeken.
2022. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, pedig Orbán is húzhatna már, mint ahogy Gyurcsány is.

Családokat támogat, és vállalkozásokat". Bunkóság, hogy mindig azokat nyomja zsével, akiknek amúgy is van.

Tuti, nem szavaznék baloldalra, de hogy Fideszre sem, az fix!

2022. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!