Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan értékelitek ezt az...

Hogyan értékelitek ezt az újabb családsegítő intézkedést?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 27. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Ja, szülők. Most már a 30 alattiak is csináljanak magukból szülőgépet, sebaj hogy egy gyerekre a többszörösét ráköltik mint amit vissza kapnak.
2022. szept. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez egy jó intézkedés. Nem kell minden ellen lázadozni, csak mert a Fidesz csinálta. Sok mindennel nem értek egyet, de ezt és általában a családtámogató intézkedéseket értékelem.
2022. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Így már kedvet kaptam a gyerekvállalásra. Már csak termékeny asszony kell hozzá.
2022. szept. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Örülnék, ha lassan észrevennék, hogy nem a pénz hiányzik a gyerekcsináláshoz, hanem a jövőkép.

Nem lesz aki oktassa a gyereket, de ha pedagógus még akad, hát a rendszer és a tananyag kőkorszaki.


A gyerek negyedannyi pénzből is képes bodogan és jó mentális állapotban felnőni. De amíg a a jövő vár ránk, hogy a gyereket otthon a szülőnek kell tanítani, vagy milliókat perkálni magániskolákra, addig nem fog megjönni a gyermekvállalási kedv.

2022. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 hypno ***** válasza:
56%

Két esetet tudok elképzelni


1. Propaganda.

A három év CSED-GYED-GYES-ből egy év (GYES) eleve adómentes, a GYED meg egy maximált összeg, aminek nem túl magas az adótartama.


2. A kisebb Orbán lányok még nem akarnak szülni, vagy már kicsúsztak a 25 éves korhatárból.

2022. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Hálisten hogy töbé nem kelesz dógoznom
2022. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Én komolyan nem értem, hogy lehetnek felelős pozícióban egy európai országban olyan emberek, akik ennyire nem értik a 21. századi világot, és még mindig ott tartanak, hogy a lakosságszám növekedéséhez bármiféle pozitív hozadékot társítanak.
2022. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Én sem vállaltam még gyereket fiatal felnőttként a párommal - és úgy látom, a rezsim nem akarja felfogni, hogy nem is fogunk pénzért fialni.


Állnak és csodálkoznak - még orbán viktor is ezen hápogott - hogy a pénzért szültesztés politikája ellenére sem akarnak egy ilyen országba gyereket szülni a fiatalok.


A 4-esnek tökéletesen igaza van!


1. Tessék VERSENYKÉPES, MINŐSÉGI KÖZOKTATÁST biztosítani a gyermekeknek, mert nekünk nincs pénzünk az adófizetők saját lábára állítva Svájcban taníttatni a porontyainkat! TESSÉK MEGFIZETNI A TANÁROKAT!


2. Tessék ÉLETPÁLYAMODELLT kínálni a fiataloknak, hogy elhiggyék, hogy nem a fidesz és az általuk kiszolgált multik összeszerelő üzemeibe kell humánerőforrást fialniuk, mert fogyóban vannak a rabszolgák! Hanem SZABAD EMBEREKET szülni egy SZABAD ORSZÁGBA!


3. Tessék integrálódni végre Európába és a keleti nyitás helyett Nyugat felé orientálódni! Mert nem ágyútöltelékeket szeretnénk szülni putyin háborúiba és nem elnyomott alattvalókat egy Fehéroroszország-típusú autokráciába!


4. Tessék JÖVŐKÉPET ADNI a jövő generációinak, nem kollektíven drogosozni, sárba taposni a fiatalokat, csak azért, mert nem szeretnének diktatúrában élni!


Ha pedig nem teszik, akkor gyereket fogunk vállalni - DE NEM ITT! Rohadjon, omoljon rájuk az egész sz..rkupac, amivé tették az országot!


Dolgozzanak az ő gyerekeik és fizessék az adót egy életen át, mint valami idióták a Mélysáros Lőrincek zsebébe meg kisvasútakra és Vodafone-felvásárlásra, diktatúra építésre!


Ha én a fél életemet ezeknek a senkiknek a zsebébe is kellett adózzam (és van pofájuk azt mondani, hogy az én adómból nem jut a tanároknak, mert Vodafone-ra kellett és kisvasútra inkább!!!), na akkor GARANTÁLOM, HOGY A GYEREKEM NEM ŐKET FOGJA HÍZLALNI, mint valami túlhízott, gucciba öltözött disznókat tovább!


Lesz gyerekem - de az nem ennek a bagázsnak a rabszolgája lesz már, hanem SZABAD EMBER!

2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

7-es, úgy, hogy ezen kis országunk mellett elszáguldott a 21. század.

Attól, hogy bűn erről beszélni, még tény.

Budapestet leszámitva, olyan, mintha az egész ország ott ragadt volna a 80-as évek végén és itt, a lehető legtöbb dolgot vedd figyelembe, a kultúrától, a fejlődési hajlandóságig, mindent. Egyszerűen az az ország vagyunk, aki nem ért meg egy 300 Ft-os vizit dijat, de simán elhiszi, hogy a másik fajta politikus majd nemátalakitást akar végeztetni a gyerekeden és meleget csinál belőle.

2022. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#9

Hát ez oké, de nem képesek körülnézni a világban?

Nem látják, hogy a tömegtársadalmak nyomortársadalmak?

India, Kína, Bangladesh, afrikai országok - egyszerűen nem lehet olyan társadalmat találni, ahol nagyon sokan vannak és jólét is van.

2022. szept. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!