Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök annak, hogy legalább...

Örültök annak, hogy legalább zömmel a Fidesz szavazók szívnak a forint bebukásával? Hamarosan jön az újabb 15-20%-os bolti áremelkedés.

Figyelt kérdés

A gyenge importvaluta miatt már egy hét múlva meg fognak ugrani a bolti árak, mennek tovább az egekbe. Annyi öröm van az ürömben, hogy főleg Fidesz szavazók szívnak, hiszen aki kint él külföldön valszeg nem Fideszes, akinek annyi esze van hogy otthonról dolgozik és Euro-ban kapja a fizetését, valszeg nem Fideszes, sőt valószínűleg akinek megtakarítása van az nem forintban tartja (szinte senki nem tartja már abban, mivel ez a világ leggyengébb valutája, aki igen az meg is érdemli a vagyonvesztést).

Ezek alapján el lehet mondani, hogy azok szívnak a legjobban akik Magyarországon élnek, forintban kapják a fizetésüket, és nincs deviza megtakarításuk. Ezt a Fideszesen 90%-áról el lehet mondani, mivel a kevésbé intelligens réteg szavazta meg ezt a kormányt.

Ennyi öröm legalább van a 425+ forintos Euro-ban (és hát ki tudja mennyi lesz még), hogy a legjobban az atom Fideszesek fognak rosszabbul élni? :)



2022. szept. 29. 20:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Nekem van pár millióm forintban, nem váltottam át. Azért nem, mert amikor már ilyen 400+ volt, akkor úgy gondoltam, hogy már késő átváltani, ennél nem lesz csak jobb az árfolyam.
2022. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
19%
Ha megjön az EU-s pénz, akkor visszamegy az árfolyam. Ha megjön.
2022. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

17-



MZP fizetett neked a libernyák irkálásokért?


Van miből - van pár milliárdja az amcsiktól!

2022. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
19%
Ők akarrták ezt a legeslegjobban.
2022. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem Kedves Fideszes, hogy te miért nem figyelsz Orbánra, de nem arra , amit mond, ahogy mondja, hangjára, testbeszédédére pl. Mindig matat a kezével, gombolkozik, tikkel... Ordít róla, hogy hazudik, és ezeket poénnal probálja elütni Vonának azt mondta "Nem én szoktam más férfiak szoknyája mögé bújni" Ilyennekkel téveszt meg. Boldog Karácsonyt! Bár most megváltozott a helyzet , mert Toroczkay megadja Orbánnak a tiszteletet, és kénytelen válaszolni neki, de még abba is belekeveri a Gyurcsányt...


Maga Orbán Viktor mondta, ne arra figyeljenek, amit mondok, hanem , amit teszek. Ellentmondások vannak. Megszavazta a szankciókat, itthon meg mosdatja magát nemzeti konzultációval.


Februárban elmondta, hogy mit tervez a Brüsszeli bizottság (WEF) és elmondja... és azt is, hogy ez ellen mharcolni kell, mert még a francia középosztályt is tönkreteszi, ls ez ezt el kell utasítani, mármint a kvótát a házakra.



És mik vannak a népszámlálási kérdésekben? Nagyon kell kell nekik az adat, 200 forint a bűntetés, ha vki nem tölti ki.

2022. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
11%

#9

Dehogy élsz te külföldön. :D Csicska forintban kapod a minimálbéred. :D

2022. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
8%
Szóval az ilyen ovis piszkálódás amire telik egy papíron olyan nagyon tanult és okos ellenzékitől?
2022. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
83%

""És mik vannak a népszámlálási kérdésekben?""


Gyagya a népszámlálási kérdések mindig ugyanazok minden tizedik évben.

2022. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!