Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másban is van félelem, hogy...

Másban is van félelem, hogy visszajönnek a kommunisták?

Figyelt kérdés
Most szerencsére a moslék áprilisban megbukott, de az a a félelmem,hogy 2026 ban ők nyerik meg a választást

2022. okt. 2. 10:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
45%

22#

Már K. Jani alatt is fosztogatta az országot a kommunista maffiahálózat, kapitalista módszerekkel. Aztán úgynevezett demokratikus keretek közt teljesen kiszolgáltottá tették az országot. Nincs rálátásunk a folyamatokra, ezért teheti Orbán amit akar. Kláriékkal szemben kiállja az összevetést. A Mi Hazánkról pedig tudjuk, hogy meszes gödrökbe lövöldöznék a népet.

2022. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nekem igazából a Mi Hazánk is szimpatikus, csak talán nem folytatnak olyan reálpolitikát, mint Orbán.Egyébként apám mesélt eleget,hogy milyen szar volt minden a szocializmusban.Egyébként ő nagyon utálja Viktort is ,de azt mondta,hogy ami akkor volt az nem is volt élet
2022. okt. 2. 13:49
 23/27 A kérdező kommentje:
Én nem éltem a szocializmusban, de amit a rokonok meséltek róla azok alapján tényleg nagyon komoly diktatúra volt
2022. okt. 2. 13:50
 24/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem nagyon értem a kérdést, már itt van a Fidesz képviseli az árstoppokkal, ársapkákkal, Vodafone felvásárlásával...

A nép döntött áprilisban, a kommunistákat választották.

2022. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha Gyurcsányt választották volna akkor is, a komcsira szavaztak volna.
2022. okt. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
25: és ki akar itt kommunizmust? Egyelőre csak Fidesz és a Mi hazánk az, amik nem demokratikus, hanem autokratikus utat szeretnének, nekik nem tetszik a szabadság és a demokrácia.
2022. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#27

Ezért szerencse, hogy nem Gyurcsány (neje) nyerte meg az előválasztást, így volt esély leváltani a kommunistákat, sajnos a nép nem ezt akarta.

2022. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!