Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez normális, hogy gyerekfilmbe...

Ez normális, hogy gyerekfilmbe azt teszik bele, hogy egy fiú randira hív egy másikat? Nem kellene itthon ezt korlátozni?


2022. okt. 3. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Nem kell korlátozni
Feljebb kell emelni a korhatárt
Be kell tiltani
43 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
1%
De kellene, de amíg a Fidesz van kormányon, addig biztosan nem fogják.
2022. okt. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez szerintem nem is itthon van....
2022. okt. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%

És kötelezve vagy rá, hogy erre a bűnös Disney+-ra előfizetve megfertőződj az lmbtq propagandával?


Egyébként is nálatok a streaming az nem ilyen ördögi valami, amit tilt a vallás?

2022. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, szerintem nem. Egy olyan gyerek, aki nem is tudja, hogy létezik olyan, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, maximum néz egyet, vagy esetleg nevet rajta. Egy olyan gyerek viszont, aki a saját neme iránt táplál gyengéd érzelmeket, segíthet.

De ez nem ilyen egyszerű kérdés.

2022. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
5-ös, ne etesd a trollt...
2022. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 hypno ***** válasza:
83%

A Jancsi és Juliskát nem kellene betiltani végre?

Gyerekeket egy kannibál öregasszony bezár, hogy felhízlalja és megegye őket. Aztán élve elégetik.

Biztos ezt kell a gyerekeknek nézni?

2022. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 hypno ***** válasza:
93%

#3


Miért nem az a mondás, hogy el a kezekkel a gyerekeinktől? A szülő dolga hogy nevelje a gyereket.


Hát akkor a szülő tegye a dolgát és korlátozza mit nézhet a gyerek. Ne csak belökje a villanypásztor elé, hogy csendben legyen és ne kelljen vele foglalkozni.


Vagy másként gondolod?

2022. okt. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
46%

#6


Jó, igazad van.



De szerintem akkor is 18-as karikát kellene tenni mindenre, ami nem baby shark! :D


https://www.youtube.com/watch?v=WVQB4PwyVYU

2022. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 Isti22 ***** válasza:
93%

1) Ez nem gyerekfilm, kamaszoknak szól

2) Ha a kamaszoknak szerinted túl korai a szexualitás, akkor remélhetőleg zavar a heteroszexuális propaganda is :)

2022. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, én, amikor feliratkozok egy streaming szolgáltatásra, megmondom őszintén, legutoljára szoktam csak a házasság intézményére gondolni, miközben kitöltöm az adataimat és megadom a bankkártyám számát.

Sokkalta inkább, mondjuk az, hogy mit fogok rajta nézni, de, hát nem mindenki egyforma, valaki a technológia forradalom küszöbén is csak a szexre tud gondolni.

2022. okt. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!