Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehetne végre megértetn...

Hogyan lehetne végre megértetni a libbantakkal, hog a nyugat hanyatlik?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 20:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Én pl, szeretem, ha a hasamat simizzák...
2022. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk mutass nekik egy német bérelszámolási papírt a katasztrofális nettó 3000 eurós bérkifizetésről!
2022. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az el is megy nekik rezsire, hála Vonderleylen kisasszonynak!
2022. okt. 4. 20:16
 4/23 anonim ***** válasza:
83%
Hány embernek sem hinnéd el, hogy nem? Én a jelen helyzetben is tudok félretenni, aláirom, hogy többet költök, mint eddig, de igy is futja új iPhone-ra!
2022. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Nyugat hanyatlik? Nyílván így van. Biztosan meghamisították a mostani statisztikákat is, amely bebizonyítja, hogy Európában szinte alig érezni a szankciókat, míg az oroszoknál egyre nagyobb bajok vannak.

Ha Nyugat hanyatlik Kelet már rég éhen halt.

2022. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Ezért kellett volna töri órán figyelni, és akkor kérdező, a hozzád hasonlókat nem lehetne egy évtizedekkel ezelőtti kamu szöveggel etetni
2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj, hogy hazugság hogy a nyugat hanyatlik, ellenkezőleg. Fél éve élek ott, Magyarországon kerekes nettó 200 ezret kaptam, annál tovább nem ment a vállalkozó, és így is 6-7 hónapig munkanélküli voltam mire találtam állást, mindezt Budapesten.

Kijöttem a hanyatló Nyugatra és 6x ennyit kapok kezdőként a cégnél + 13. 14. havi fizut + év végi bónuszt. (A legelső céghez felvettek ahova beadtam a jelentkezésem!)

Miközben mindössze 5-10% a nem Európából származók aránya és azokkal sincs semmi baj az ég világon. Egyáltalán semmit nem ártottak nekem eddig, nagyon békések, segítőkészek, útba igazítást is szívesen kérek tőlük. És mindegyik dolgozik!

Nem látom a Nyugat hanyatlását! Hol vagy hanyatlás?? Nem talállak!

2022. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%

Én pl, annyira hálás vagyok a magyar kormánynak, a fidesznek és Orbán Viktornak! Nélkülük, sosem határoztam volna el, hogy kijöjjek és megtapasztaljam, mennyire is hanyatlik itt ez a rusnya nyugat, és sohat többet ne akarjak hazamenni!


Köszönöm!

2022. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, nem tudom hány éves vagy. A nyugat már legalább 60 éve hanyatlik, de valahogy mégsem akar bedőlni.

Azt értem, hogy 50-60 éve még el lehetett ezt hitetni az emberekkel -akkor sem mindenkivel-, de a mai világban, mikor az emberek utaznak, világot látnak, használják az internetet, nyugati hírportálok minden mennyiségben elérhetők, hogy a fenébe hiheti ezt még valaki?

Arról már ne is beszéljünk, hogy azoknak a gyerekei, akik ezt veled elhitetik, mind a hanyatló nyugaton tanulnak, élnek.

2022. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Ez a "hanyatlik a nyugat" komcsi duma (volt), csak szólok.
2022. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!