Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem derül ki sehonnan,...

Miért nem derül ki sehonnan, jogszerű volt-e az ominózus tanárok tüntetése és/vagy kirúgása?

Figyelt kérdés
Nevetséges, hogy a csapból is a tanárok híre folyik, TV-ből, rádióból, interneten, gyakorin, discordon, mindenhol. Énekelgetnek, könnyek között őrjöngenek a pártfogók és az ellenzők is a saját táborukban. De még csak véletlenül se lenne szó róla, hogy feketén-fehéren, jogilag, mi a franc volt a kirúgott tanárok vétke. Jogosan lettek kirúgva, vagy sem?

2022. okt. 5. 16:38
1 2
 11/14 hypno ***** válasza:
100%

#10


Nem sztrájkoltak. Ez polgári engedetlenség.

Az meg cinikus sunyiság, hogy sztrájkhoz olyan feltételeket írnak elő, amik békeidőben sem teljesíthetőek egy iskolában.


Én ugyan kívülálló vagyok lévén sem tanár, sem iskolás korú gyerek szülője, de roppant megértő volnák, ha holnaptól az összes oktatási intézmény bezárna amíg nem kapják meg a tanárok az emelést.

Fogadjunk, hogy jövő hét szerdára meg lenne az a pénz ami kell hozzá.

2022. okt. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha én nem megyek be dolgozni, akkor engem kirúgnak. A tanárt miért ne ?
2022. okt. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egytáltalán rúgtak ki tanárt a tüntetésre hivatkozva?
2022. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
Jogosan, mert nem dolgoztak.
2022. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!