Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik állnak a tegnapi tüntetés...

Kik állnak a tegnapi tüntetés mögött?

Figyelt kérdés
Tulajdonképp a magyar kormány ellen tüntettek? Mi volt a fő indíték?
2022. okt. 6. 09:18
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsányék állnak emögött az árényékkormánnyal
Soros György
Brüsszel
10 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
A reptoidok
2022. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy a tanárok 220 ezret keresnek te krumplihuszár. Tudom, hogy neked a 6 általánossal ez elégy mert nem jönnek be a migráncsok, de más normális életet szeretne magának.
2022. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
A 180 ezres nettó fizetés kimaradt...
2022. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mint a felvételeken látható, a tüntetők mögött is tüntetők álltak.
2022. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 nagyon erősre sikeredett a kérdésem... Nem az vagyok, akinek gondolsz. Örülök, hogy végre történt valami, innen eredt a kérdésem.
2022. okt. 6. 09:24
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Tiszta ötvenes évek.

Aki a kormány intézkedéseit kritizálja, az hazaáruló, idegen érdekeket szolgál és hasonlók.

Nem lehetne titeket átlőni 1952-be? Nektek is jobb lenne, meg nekünk is.

2022. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Az a hazaárulás, amit a fidesz csinál 12 éve. Sikerült tönkretenni Magyarországot nekik, és ti még mindig visszafele mutattok. Az élelmiszer ára soha nem látott mértékben nő minden egyes nap. Erről ki tehet? A háború a covid vagy Gyurcsány? De előre megyünk nem hátra, te szerencsétlen hazaáruló barom...
2022. okt. 6. 09:27
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
A tanárok.
2022. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Soros Brüsszel és Gyurcsány György együtt.
2022. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: azt hiszem félreértettél, de a dolog dupla, mert szerintem a feltett kérdésed is félreérthető.


A második mondatom, annak szól, aki 3 olyan lehetőséget ad meg válaszra, amelyek a kérdésben vannak, aki csak Sorosban és GYurcsányban meg a háttérhatalomban tud gondolkozni.

Már dereng, hogy ezt nem komolyan kérdezted, hanem iróniából, de sajnos ez a kérdésedről nem jön le - nekem legalábbis.


8-as kommenteddel teljesen egyetértek, azzal a kiegészítéssel, hogy én nem tartozom az ott leírt "ti"-be.

2022. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!