Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG-n és a vadhajtásokon a...

A HVG-n és a vadhajtásokon a híreknél a kommenteket azokat a szerkesztők "generálják" oda szándékosan?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan szinten alpári, visszataszító, undorító stílusú szinte az összes komment ezeken az oldalakon, nem tudom elhinni hogy mindegyiket külön ember kommenteli.

2022. okt. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Én is szoktam odapöttyinteni pár gondolatot mindig, persze alamizsnát mindig adnak érte.
2022. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Tesókám, ha te a hvg kommentszekcióját összemosod a náci patkányokkal, akkor komoly gondok vannak a buta fejedben.
2022. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Engem vadhajtásokról banoltak, hvg-ról nem. Szóval elég nevetséges a felvetésed.
2022. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
#2: Ugyanolyanok.
2022. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 Az egyiken patkánynak neveznek egy tolvaj parasztot, a másikon patkánynak nevezik a diákokat, akik kiállnak a tanáraik mellett. Az egységsugarú retardjobber agyában ez a két csoport ugyanolyan.
2022. okt. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindkét oldal egy förtelem.
2022. okt. 6. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Mindegyik oldalon gyűlölik és halálát kívánják azoknak akik nem az ő álláspontjukat képviseli. Aki ezt nem látja az elfogult.
2022. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!