Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tanárok vs. kukások. Te...

Tanárok vs. kukások. Te melyiknek adnál fizuemelést, ha csak egyet választhatnál?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Tanároknak
Kukásoknak
53 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Tanároknak, mert az tanult érte.

Aztán a kukásoknak.

De ha a Fidesznek 12 év alatt nem a lopáson járt volna az esze, akkor jutna mind a kettőnek.

2022. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Én is kukás vagyok!🗑️
2022. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A tanárokat akartam bejelölni csak megláttam a szavazás állását úgyhogy a kukásokat jelöltem be.egyébként pedig ők egységesen leálltak és kész, tehát jobban meg is érdemlik.
2022. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
A tanárokét. Keressenek már annyit, mint egy kukás..
2022. okt. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

az utcában a rengeteg az el nem szállított lom, és az el nem vitt háztartási hulladék.


Hajrá kukások!

2022. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

A kukások érdemlik meg.

Még ha nem is egy túl bonyolult munka, de legalább megdolgoznak érte, nincsenek szabin 3 hónapot egy évben.

2022. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

A szemetet némi fantáziával talán magad is képes leszel kezelni, ám a gyereked buta marad tanár nélkül, és még kukásnak se lesz alkalmas. Nem beszélve arról, hogy bárki kihasználhatja, mert képtelen lesz megítélni, mi a teendő.

Aztán döntsd el, hogy ásol-e például gödröt némi munkával ideiglenesen, vagy garantáltan hülyegereket nevelsz. Már ha el tudod dönteni. Már, ha tudod, mit jelent dönteni.

2022. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Minket anno mindig a suliban azzal rémisztgettek, hogyha nem tanulunk, akkor mehetünk kukásnak és az nem lenne valami jó, aztán most meg bezzeg ......... fordult a kocka.
2022. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%

"A szemetet némi fantáziával talán magad is képes leszel kezelni, ám a gyereked buta marad tanár nélkül, és még kukásnak se lesz alkalmas. Nem beszélve arról, hogy bárki kihasználhatja, mert képtelen lesz megítélni, mi a teendő."


Akkor ha az ember maga is képes lenne a szemetét elvinni, akkor a kukás mégsem olyan hasznos munka, mint amilyennek a gyk-n be van állítva.

2022. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek, mivel mindkét munka ugyanolyan fontos. Nem lehet fontosságban különbséget tenni.
2022. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!