Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan él meg a Magyar?

Hogyan él meg a Magyar?

Figyelt kérdés

Erdekelne hogy Mi az atlag keresett Budapesten. Illetve hogyan elnek meg azok aki arufeltolto, bolti elado... Amolyan "egyszerubb dolgozo".


Egyszeruen csak Erdekel mert nem Magyarorszagon elek es latom itt is Egyre nehezebb lesz akkoris ha elegge jo allasban dolgozom.. De mindenki most jobban meghuzza magat vagy a tartalekokhoz nyul...


Mi tortenik most az atlag emberrel Magyarorszagon? Lassan tenyleg nemtud majd etelt venni?


(ha barki kritizalja a helyesirasomat, elnezest de nem Magyar suliba jartam irni nemtudok tokeletesen..)



2022. okt. 7. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Mindig is nagyon nehéz volt, az egyedülállóknak még nehezebb, a párokat most ne vegyük ide, ők megosztják a költségeket, de akinek ilyen lehetősége nincs, még nehezebb dolga van.
2022. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Magyarország fordítva van bekötve, mint más országok. Itt az "egyszerű dolgozó" elég jól el van. Az keres nagyon roszul, aki annak idején rengeteg időt és pénzt fektetett a tanulmányaiba. Például egy tanár 130 ezerből vergődik...
2022. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ertem, de akkor miert vannak Tele a plazak a mozik... Legutoljara 5 hete voltam anyumekat latogatni es amikor Elementem vasarolni Tele volt ugyanugy az Arena a Mammut..
2022. okt. 7. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem olyan rosszul, mint ahogy a nyavalygásokból látnád. A rezsicsökkentés nagy segítség.
2022. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
2: A tanárok havi fizetése 312 ezer és 600 ezer közt mozog.
2022. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

5-ös Ezt hol olvastad, a Hangulatjelentésben? :D


[link]

2022. okt. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

Az átlagember (pl. én) egy hétvégi bevásárlásnál kicsit morog, hogy egy éve 20 ezret fizetett azért, amiért most harmincat. Aztán kifizeti és hazamegy. Nyugi, nem kell még a lejárt szavatosságú kaját elküldened, nehogy éhenhaljunk.

Melyik országban élsz?

2022. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as A plázák még tele vannak. Most olyat játszanak, hogy ki tud több hitelt felvenni, hogy tartani tudja az életszínvonalát. Persze nem fogja tudni visszafizetni, de mint már ebben az országban megszoktuk, nem is kell, mert a szavazatunkért és a szabadságunkért cserébe kihúz minket a bajból a kormány. :D
2022. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Pld Én Azért voltam a plázában mert kint hideg van
2022. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha van saját ingatlanod, akkor simán.
2022. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!