Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK-s Barkóczi Balázsról...

A DK-s Barkóczi Balázsról miért csak most derült ki, hogy 2006-ban bántalmazott egy nőt és a férjét is, és emiatt 2009-ben jogerősen elítélte bíróság?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, valóban minden igaz abból, amit az Origó ír erről? [link]

#Demokratikus Koalíció #DK #Barkóczi Balázs
2022. okt. 8. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván most vált közszereplővé, most érdemes arról beszélni, hogy mennyire méltó a képviselőségre.
2022. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
A Gyurcsány-kormány idején történt a bántalmazás, a Bajnai-kormány idején ítélték el jogerősen. Bahh, ebbe képtelenség belekötni. Akkor tereljük afelé, hogy miért csak most derült ki és különben is biztos hazudik az Origo... (Szerintem, jobban jártál volna, ha inkább ki sem írod a kérdést.) :)
2022. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2-es: én nem tudom, hogy igaz-e, kicsit szkeptikus vagyok az Origo igazságtartalmával kapcsolatban, de ezek elég konkrét vádak, tehát ki fog derülni.

Barkóczi nem most lett ismert politikus, ezért tényleg érdekes a kérdés, hogy eddig ez miért nem derült ki, amennyiben igaz a történet.


1: nem most vált azzá: ". Ebben az időszakban Barkóczi Balázs már isaszegi MSZP-s önkormányzati képviselő volt" - még akkor is, ha egy kisvárosi képviselő nem annyira ismert.

2022. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!