Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a Fidesz egy...

Most, hogy a Fidesz egy összegben, azonnal követeli az összes EU-s pénzt, de ha nem adják, akkor szélsőséges terrorszervezetté nyilvánítja Orbán az EU-t, ahogy Putyin a Facebook anyavállalatát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 23:08
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Да.
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nyet
2022. okt. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
ha odaadják akkor dobrev gazdádat vihetik is vissza graz-ba?
2022. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Az EU-ban állandóan kölcsönös zsarolások, alkudozások, engedmények vannak. Mivel vétójogunk van EU-ban, NATO-ban elég sok kérdésben, vannak ütőkártyáink. Szerintem a következő hónapokban a magyar érdekérvényesítés példáit konkrétan látni fogjuk.
2022. okt. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

#3 Szerintem agresszíven nekimenni az egész szervezetnek és megutáltatni magunkat velük semmiképp nem nevezhető érdekérvényesítésnek. Rövidtávon lehet, hogy lesznek eredményeink, de hosszú távon nem ér annyit kb. semmi, hogy rosszban legyünk a szomszédainkkal, Németországgal, Franciaországgal és az USA-val.


Ha picit engedünk és nem mi vagyunk a "rossz" a szemükben, sokkal többet el lehet érni, mint azzal, ha mindig utálnak minket. Főleg ha te vagy gyengébb pozícióban.


Munkahelyi tapasztalat.

2022. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
És ki fogja Orbánt szélsőséges terrorszervezetté nyilvánitani -rajtam kivűl-?
2022. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#2 "ha odaadják akkor dobrev gazdádat vihetik is vissza graz-ba?"

Na ez a fidesz-típusú hírhamisítás iskolapéldája!


Tudod, nem Dobrev volt Grazban, hanem Orbán. De téged a tények sose zavarnak, ahogy Orbánt sem, igaz?! :)

2022. okt. 12. 09:04
 7/16 A kérdező kommentje:
Aki nem tudná, Graz-ban egy ideggyógyintézet van, ott kezelték Orbánt.
2022. okt. 12. 09:45
 8/16 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy nem kapja meg.


Kérdező, bizonyítani is tudod Grazt?

2022. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Na ez a fidesz-típusú hírhamisítás iskolapéldája!

Tudod, nem Dobrev volt Grazban, hanem Orbán"


aha, hát hogyne!

DK-sok miért vádoljátok az ellenséget (sic lendvai) azzal, ami titeket jellemez?

2022. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Már bocsánatot kérek, de egyáltalán nem vagyok DK-s, ezt nem tudom, hogy honnan a fenéből vetted.

Tudom, minden ellenzéki gyurcsányista (hazugság)

És aki gyurcsányista az DK-s (szintén hazugság)

És ezekből az állításokból az következne, hogy csak egy ellenzéki párt van, a DK, nincs semmi más, pl. MSZP, Párbeszéd, LMP, Momentum, Jobbik, stb. csak DK. Vagy mégis van?

2022. okt. 12. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!