Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mivel magyarázzáto...

Fideszesek, mivel magyarázzátok azt, hogy nálunk van Európában a legmagasabb infláció és a forint vesztett a legtöbbet az értékéből?

Figyelt kérdés
Tudom, most jön az, hogy "háborús infláció" meg, hogy a csúnya eu nem fizette ki az országnak járó pénzeket. (Furcsa, hogy más országokban nincs ilyen magas infláció és ilyen fogalom sem, hogy "háborús infláció. És persze nyilván nem O1G a hibás az eu-s pénzek visszatartása miatt sem, hiszen ő csak egy szimpla diktatúrát épít ki, az EU-n belül.)

2022. okt. 13. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az ellenzékikek véleménye már szart se ér?
2022. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Kamu
2022. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

A kérdésben hazugság...a Baltikumi államokban pl nagyobb.

Ennyi.

2022. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, neked nem kellenek válaszolók. Te magaddal megbeszéled a dolgokat.
2022. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es várom az értelmezhető válaszokat. Amit zárójelben írtam le azon kívül.
2022. okt. 13. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

#5

Szerintem eltévesztetted a házszámot. Miért az állampolgároktól vársz választ? Hallgasd meg a szakértőket, minisztereket, államtitkárokat, fene tudja kit, és megtudod. Ha meg már annyira "értelmezhető" válaszokat vársz, akkor a minimum az lenne, hogy alátámasztod az állítasaidat.

2022. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagyok fideszes, de a hivatalos narratíva, hogy azért gyengül a forint, mert az energiát, amit exportálunk, azt dollárban vagy euróban kell fizetni. Mondjuk ez szerintem kamu, jócskán vannak még más országok is, akik simán exportálnak annyit, mint mi, mégsem romlik a valutájuk. Például Szerbia. Pedig aztán az sem egy mintaállam. :D
2022. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
A forint szétb@szása már vagy 6-7 éve tart onnantól mióta kitalálták a családtámogatásokat. Először az ingatlanpiacon keresztül jelent meg az infláció most meg már tarol mindenhol. Gondolom hogy a 6 milliós panel is a háború miatt lett 26 milla ez idő alatt. Az tény hogy a külső környezetnek nagy hatása van az itthoni folyamatokra. A korábbi években az eurozóna nulla körüli inflációja segítette orbánékat abban hogy elrejtsék a már évek óta nyilvánvaló problémákat. Most megfordult a helyzet, most az egyre kedvezőtlenebbé váló nemzetközi környezet kegyetlenül büntet az elmútttizenkétév ámokfutásáért, a következmények pedig beláthatatlanok, a felelősséget pedig nem lehet hárítani senkire az örökös teljhatalom birtokában.
2022. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as a 6 milliós panel ma már inkább 30 millió. A fidesz simán szemrebbenés nélkül az eu-ra hárít minden felelősséget. Ez utóbbival annyiban egyetértek, hogy az unió valóban hibás, hogy hagyta, hogy az O1G féle autokrata rendszer kiépüljön és 12 éve garázdálkodjon az eu és a magyar állampolgárok kárára, ezt a bűnt nem lehet elvitatni az eu parlamenttől.
2022. okt. 13. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Ez így van, tehettek volna ellene de nem tettek semmit, nézték ahogy luxusautókba, yachtokba, ingatlanvagyonba, magánalapítványokba szivattyúzzák át az uniós pénzeket.
2022. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!