Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegyük fel hogy a kormány...

Tegyük fel hogy a kormány megemeli a pedagógusok fizetését, miután pedig megjöttek az uniós források további emeléseket kapnak. Ezzel megelégszenek, vagy baloldallal együtt ugyanúgy folytatják tovább a tiltakozást mint most?

Figyelt kérdés

2022. okt. 15. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
#9 Na jó, azt azért csak nem gondolod komolyan, hogy egy kávézóban dupla annyit keres egy pultos, mint most a lányod tanárként.Magyarországon nem keres sehol egy kávézós pultos 440 ezer nettót.
2022. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 420-at, bocsi, rosszul emlékeztem arra amit írtál.
2022. okt. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Bocs hogy beszállok a vitátokba így hívatlanul, én 19 vagyok, Budapesten pultozom nettó 380-ért és havi 60-80 ezer mellé még a borravaló. Szóval szerintem az sem normális aki ápolóként kidolgozza a belét meg az sem aki tanárként teszi ugyanazt.
2022. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 Bocs, de azt azért csak tudod, hogy nem Budapestből áll Magyarország.Mindenki nem költözhet Budapestre hogy pultos legyen.Garantálom neked, vidéki megyeszékhelyen sem kapnád meg ennek a felét sem.Nem hogy kisebb városokban.

Egyébként bocs, de nem hiszem el, hogy te heti 40 óra munkával, csak nappalos munkarendben nettó 380 ezret keresel pultosként, rendesen bejelentve.

2022. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem max fizikai munkával lehet az embernek a,,belét " kidolgozni.A szellemi,, terhelés" más kategória.
2022. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!