Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól látom, hogy Orbán Viktor...

Árokpart kérdése:

Jól látom, hogy Orbán Viktor mai beszéde az önkéntes katonák eskütételén nem a nemzetközi helyzet miatt volt olyan amilyen?

Figyelt kérdés
Sajnos ugyan folyamatosan folyik a háború, de érdemben, rendkívüli új olyan esemény nem történt, amely a háború eszkalációját vetítené előre. Nem inkább volt ez olyan "Grósz Károlyos" beszéd mint 1988 végén mit gondoltok erről? Nekem valamiképpen inkább úgy tűnik.
2022. okt. 15. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hallottam a beszédet, hol lehet meghallgatni?
2022. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Árokpart,mész a frontra bizony.
2022. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
"rendkívüli új olyan esemény nem történt, amely a háború eszkalációját vetítené előre. " LOL Árokpart, te mindig alul tudod múlni önmagad...
2022. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es Orbán Viktor Facebook oldalán.
2022. okt. 15. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"1-es Orbán Viktor Facebook oldalán."


Jajj onnan le vagyok tiltva. Megkérdeztem hogy mire a konzultáció ha közbe a 7 szankció után a 8.at is megszavazta a fidesz.


Ilyen ez a diktatúra, gondolom kormányinfóra is ezért nem mehet be a média azon fele aki kérdezni is tud.

2022. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt meg különösen veszélyesnek tartom, hogy ezek mellett ráadásul ország-világ előtt nyílvánosan elmondja a Miniszterelnők úr, hogy hol melyik városban lesznek a hadiüzemek. Ezt meg különösen nem lenne szabad nyílvánosságra hozni.
2022. okt. 15. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
5: Melyik média nem mehet be a kormányinfóra? Mert mondjuk a 444-et meg a telexet állandóan ott eszi a fene.
2022. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Árokpart, megbántad hogy a Fideszre szavaztál de Orbán oldalát nézegeted? Nézegetni nézegetheti egy ellenzéki is de gyanús vagy fijam.
2022. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D
2022. okt. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!