Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálásnál mire gondolnak...

Népszámlálásnál mire gondolnak "munkáltató tevékenység" alatt?

Figyelt kérdés
Ha valaki operátor pl.
2022. okt. 15. 19:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ha pl azt jelölöd meg,hogy nincs érettségid,akkor kihagyja azt a részt,hogy felsőfokú végzettséged van-e.

Gondolom a többinél is hasonló.

2022. okt. 16. 00:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen kérdés és lehet válogatni, ha nincs közte olyan akkor neked kell beírnod a munkáltatód profilját. Te beírhatod, "autóipar" és el fogja fogadni.
2022. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nálam eskü annyi volt ez a "kérdőív", hogy beírtam a címemet, meg a nevemet, meg hogy 0 lakik a "lakásba" ahova be vagyok jelentkezve, merthogy jogilag nem is lakás hanem üzlethelyiség és ingázok hetente többször, van hogy szálláson vagyok, vagy egy hétig otthon se.


1 szoba van, nincs melegvíz (mivel hivatalosan nincs a bojlerhez meg mi közük), nincs konyha se, mert csak egy mikró van meg egy kishűtő, még konyhaasztal sincs, mert a franciaágyon szoktam enni!


Fürdőszoba sincs csak egy zuhanytálca a wc mellett, de az a wc be van ami csak négy négyzetméter kb és az még félszobának se minősül a területe miatt, nemhogy fürdőszobának.


Közcsatornába van kötve a szennyvíz,

1 wc van, és ennyi mást nem is kérdezett,


A lakóterületet meg amikor kérdezte oda volt írva, hogy a pince vagy a taljszint alatti rész nem számít, nálam meg az üzletből vagy 90 négyzetméter szuterén szinten van, és csak 10 nm lehet az előtér, szóval beírtam 14 nm-t.


Fűtés sincs, mivel szuterén, és csak egy klímám van, de az nem tud fűteni (elvileg).


Aztán végetért az egész kérdőív!


Nem mintha zavarna, csak nem értem a többiek kérdéseit :D

2022. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!